Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 162cm vagyok es 48 kg szeretne...

162cm vagyok es 48 kg szeretnek hizni (nem a csufolodas miatt, mert azt nem szoktak) csak jo lenne egy kicsit! Miket kene ennem?

Figyelt kérdés
Nagyon valogatos vagyok. (pl: husok koreben) Es rendszeresen sportolok mellette.
2019. szept. 20. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:

MIÉRT kellett kitörölni az írásom???

Azt írtam, hogy nem jó hízni, az egy olyan folyamat, ami nagyon sok rosszat hoz, ebből egy része visszafordíthatatlan.

Erősödni kell ilyenkor, az súlygyarapodást is jelent, ehhez pedig diétás orvos tud segíteni.


MI VAN ITT?

2019. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy tegnap mit, és mennyit ettél?
2019. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 163 cm és szintén 48 kg. Elméletben a kiszámolt megfelelő kalóriamennyiségedhez kell hozzáadni +300 kalóriát és ez hízást eredményez, tehát napi +300 kalóriabevitel kell. Nálam a bökkenő ott van, ha sikerül is híznom pár kilót visszaesik 48 ra, mivel huzamosabb ideig nem tudom napi szinten tartani ezt a sok mennyiségű ételt akármennyire is szeretném. Mindenesetre próbáld meg pár százzal megnövelni a kalóriamennyiséget.
2019. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Utolsó vagyok) Elfelejtettem mondani, hogy én egészségesen szeretnék hízni tehát ha egészségtelen ételeket ennék könnyebb lenne kevesebb étel több kalóriával, viszont így sokkal nehezebb:D
2019. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!