Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A sok fogyástól hullhat a hajam?

A sok fogyástól hullhat a hajam?

Figyelt kérdés
Év eleje óta tértem át az update termékek fogyasztására illetve a rendszeres sportra, eddig 20 kilótól sikerült megszabadulnom, azonban kb 2 hónapja figyeltem fel rá, hogy eszméletlen módon hullik a hajam. Elég hosszú hajam van és mosás után különösem hullik, tiszta haj fésülés után a fésűm és a kezeimmel ahol a végét fogom, jönnek ki a hajszálak.. tegnap is egy nagy marék hajam jött ki! :/

2020. júl. 6. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Valami anyag hiányzik a szervezetedből a nagy fogyókúra miatt.
2020. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy túl gyorsan fogytál, keveset eszel.

Vagy nem koplalsz, de valamiért egyoldalú a táplálkozásod, valamit teljesen kizártál, így tápanyag hiány lépett fel.

2020. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, menj el a háziorvosodhoz, és csináltass egy vérképet vassal.
2020. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
A fogyástól magától nem, de ha úgy következett be a fogyás, hogy fontos tápanyagokat is megvontál magadtól, akkor attól hullhat a hajad.
2020. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Tàpanyaghiànytól hullik. Én is fogyàsban vagyok (-50 kg). Mióta lowcarb étrendre vàltottam, rengeteg a zöldség, tojàs, eszem magvakat, húst, és pont hogy javult a hajam àllapota. Sűrűbb lett és gyorsabban nő. Tény, hogy eleve tudatosan úgy àlltam neki, hogy szedek vitaminokat is.
2020. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, mentek a zöldek! Ha nem javul akkor valóban orvos lesz belőle mert mindig is hullott valamennyire hol jobban hol kevésbé, évszaktól is függött, de hogy ennyire mint most?? még soha! Egyoldalúnak nem mondanám a táplálkozásomat, változatosan étkezem hála az update termékeknek! Sütök, főzök minden félét csak éppen update körettel, update liszttel, panírmorzsával stb.. Már gondolkoztam az úgynevezett MagicHair kapszulán vagy a Hairbunny vitaminon, hàtha az segítene, de nem tudom.. :/ jutavit 1500mg-os C vitamint az szedek minden nap..
2020. júl. 6. 19:09
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én hairclinic -et szedek évek óta. Mióta életmódot vàltottam, jött hozzà a többi is. Multivitamin és kollagén. Ezek is segítettek a hajamon, meg a ricinusos hajpakolàs meg a kajavàltàs is.

Remélem boldog aki lepontozott pirosra, bàr semmi haszontalan nem volt a vàlaszomban. 5. voltam.

2020. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem a Forcapil kapszula vålt be minden alkalommal mikor erősebben hullott a hajam.
2020. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

"Már gondolkoztam"

Már bocs, de rohadtul nem gondolkodni kellene, hanem már rég el kellett volna kezdened. És ha a próbálkozásaid semmit sem érnek, már tudnád és minimum egy pajzsmirigyet megnézettél volna! De hullhat bármitől, mandulától is.

2020. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Teljes vérkép és egy allergiateszt!

Ne akard házilag orvosolni semmilyen szerrel, mert nem tudod, mi okozza!

Nekem sima vastabletta megoldotta (receptre párszáz forint) de előtte elvertem tízezreket csodavitaminokra :D

2020. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!