Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippek, hogy fogyastol ne...

Tippek, hogy fogyastol ne logjanak annyira a melleim?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el fogyozni. Olyan 10kilo feleslegtol szeretnek megszabadulni. Viszonylag ‘nagy’ melleim vannak, es mar most lognak egy kicsit. Nem veszes, nem utalom oket, de olvastam, hogy a fogyastol megereszkedhetnek. Vannak tippjeitek/praktikaitok amikkel ezt a folyamatot a minimalisra lehet redukalni?

Nyilvan nem ilyenekre gondolok hogy mellfeszesito krem blabla, hanem pl hideg-meleg vizes zuhany, edzes stb.



2019. ápr. 25. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na haladjunk sorjában.


Először is, a női mell nagyrészt zsírból áll, ami izomzat van benne, az a tejcsatornák. Viszont a keblek a mellizmokhoz kapcsolódnak, illetve az egész vállövhöz, ami meg a hátizomhoz, és így tovább. Éppen ezért ahhoz, hogy feszesebbek legyenek, illetve a bőröd is idomuljon a változásokhoz, MUSZÁJ edzened, erősítened!!! NAGYON FONTOS! MOZGÁS NÉLKÜL NE FOGYÓKÚRÁZZ, MERT POCSÉK VÉGE LESZ!!! FEHÉRJEBEVITEL!!

2019. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, véletlenül küldtem el xDD


Szóval. Nem tudom, mit csinálsz, de ha vki fogyókúrára utal, akkor ott azért sejti már egy kívülálló, hogy az illető nem testzsírszázalékot akar csökkenteni tudatosan, hanem "fogyni", bele a vakvilágba, aminek következtében sokan izomból fogynak.


Olvass utána részletesen, mit hogyan kell, és tapasztald ki, hogy neked mi a jó!


És egy kis ábra, hogy lássad, miről van szó:


[link]


A másik meg az, hogy nem tudom, hány éves vagy, de bizonyos életkor felett, valamint bizonyos élethelyzetekben (pl.: terhesség időszaka), megereszkednek a keblek, és ez egy természetes folyamat. Ez is lehet az oka egy bizonyos életkor felett.

2019. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az előzővel. Végezz mellizom gyakorlatokat, mert a kidolgozott mellizom szépen "aládúcolja" a mellet, és jól tartja a szöveteket, azok kvázi felfekszenek rá. Persze van olyan melltípus, ami mindig lóg, egyszerűen azért, mert ilyen a formája.

Általánosságban elmondható, hogy az intenzív sporttól kisebbek lesznek a mellek (profi sportolóknak nagyon ritkán vannak nagy mellei), de ha jól edzel, akkor feszesebbek is.

2019. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó melltartó kell, mozgáshoz főleg. És jobb, ha lassan fogysz, a hirtelen fogyástól jobban megereszkedhetnek.
2019. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igenigen tisztaban vagyok a sulyzos edzes fontosaagaval. Hetente 3szor kardio melle csinalok sulyzos edzeseket is edzoteremben/otthon. Szoval leginkk, mint irtam a bevalt tippek/trukkok/praktikak erdekelnenek.
2019. ápr. 26. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!