Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kiló fogyástól ereszkedik...

Hány kiló fogyástól ereszkedik meg a bőr?

Figyelt kérdés

Kb 10-15 kilót akarok fogyni, lassan, úgy hogy versenysport mellett már figyelek a kajámra is.

Eddig ötnél tartok, de félek hogy mi lesz a továbbiakban.

Nem vagyok egyébként kövér, 23%-os testzsírral vagyok kb 76 kiló.

Aki szeretné küldök képet privátban.



2019. júl. 1. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

A te esetedben, ha szép lassan fogysz, edzel rendesen akkor nem kell emiatt aggódnod. Figyelj a bőrödre, igyál jó sokat, ha szükségesnek érezd akkor kend a bőröd és szedj kollagént. A bőröd lehet, hogy kicsit "lasabban fog reagálni", de idővel jó lesz.

Itt jól össze van foglalva: [link]

2019. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Küldj! De hány centi vagy? Fiú, lány? Hány éves? Mert nem mindegy egy 140 centis tornászlány vagy egy 215 centis kosaras férfi.


Sok nem mellékes dolgot nem írtál le. Amúgy ha fiatal valszeg nem fog megereszkedni, lógni, stb. Az inkább akkor van, amikor egy 170 centis, 35 éves nő 150 kilóról 80 kilóra fogy le.

2019. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok, 19L
2019. júl. 1. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A 168/76 nekem nagyon soknak tűnik, még ha izmos vagy akkor is. Küldj képet privátban, az azért többet mond mint néhány szám.
2019. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, küldj, ha még aktuális!
2019. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
39%

Nem az számít h hány kilót fogysz hanem higy milyen tempóban.

Ha szeretnél biztos tempóban fogyni úgy hogy a bőröd is szép maradjon kérlek írj bátran

2019. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
41%
Szóval a 76 kiló az már az 5 kilóval kevesebb? A többiekhez képest több kiló vagy? Esetleg nagyobb darab vagy vaskos? Súllyemeléssel nem próbálkoztál? Ott jól jön ez a testalkat.
2019. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
58%
Még ha nem is vagy kimondottan erős csontozatú akkor sem vagy kövér vagy bármi ilyesmi. Rendszeres mozgás melett ennyire fiatalon nem igen fog megereszkedni, mint ahogy egy előttem szóló írta: ez az eset leginkább akkor áll fent, ha az ember idősebb egy kicsit, és drasztikusabb a változás. A sport miatt meg izom úgy is épül a zsír helyére. Képet kérhetnek én is, érdekelne hogy mire akarsz még 10kg-t fogyni.
2019. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is kíváncsi voltam, hogy egy ilyen "vastag" lánynak, milyen fiúk jönnek be.
2019. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!