Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update, Szafi free,...

Norbi update, Szafi free, vagy toman diet, szerintetek melyik a legjobb? Ha diétáznátok melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

Tehat e közül a 3 közül. Nem másra vagyok kíváncsi, meg nem arra hogy "egyikse", hanem arra hogy aki ismeri, esetleg próbálta mind a 3 félét, neki melyik volt a legszimpibb, melyiket ajánlan?

Mármint melyik cég termékét..



2020. júl. 27. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Update. Szerintem nagyon finom a tésztàjuk és van pàr kedvenc édességem is nàluk. 😊 Bàr ez ízlés dolga:) Mellette szénhidràtszegényen eszem alapból, sok fehérjét, sok zsírt. Ezek a termékek csak kiegészítések szàmomra. Fogytam 53 kilót, és màr most sokat javult az egészségem. Jobb lett a pajzsmirigy értékem ( 8 felett volt, és lement 3 - ra, ( gyógyszer nélkül), és a petefészek cisztàim is felszívódtak.
2020. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
88%

Szafi egyáltalán nem esküszik a zsír ellen. Azt mondja el, hogy a makro arányok fontosak, illetve, hogy egy magas kalória értékű étrend magas zsír és szénhidrátbevitellel nem ideális a fogyáshoz.

Szafi a kiegyebsúlyozott táplálkozásra próbál terelni szerintem. Az, hogy az ő növényi étrendje magas CH tartalmú, nem jelenti azt, hogy a zsír ellen toboroz. :D

Norbiról nem mondok inkább semmit. Értékelhetetlen számomra amit az az ember művel😂

2020. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Updaterol rengetek negatív véleményt olvasni. Az lenne a legutolsó amit kiprobalnek! Nem véleten irhatnak ennyi rosszat róla!
2021. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezek mind olyan diéták, amik a saját márkás szarjaik eladásán alapulnak.

1. Először is egyél kevesebbet, és tök mindegy, hogy ezt most kalóriaszámolással, IF-el vagy portion-controllal teszed.

2. Semmilyen feldolgozott élemiszert ne egyél. Húsok/Húspótló termékek, hüvelyesek, zöldségek és gyümölcsök. Ebből álljon az étrended.

2021. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Update tiltó lista! ☝️
2021. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi? Az UpDate tiltólista a teljes értékű feldolgozatlan élelmiszereket tiltja?! Ezek szerint csak az ő feldolgozott ételeit lehet fogyasztani?!
2021. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Talán a Norbi Update a legolcsóbb a 3 közül.

Valamiért ez a Szafi nő nagyon ellenszenves számomra.

Ha választanom kéne akkor a Tomán.

A magas fehérje diéták szerintem elég ízletesek. Valószínűleg ezt választanám.

2023. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!