Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Terhes kismamák is fogyaszthat...

Terhes kismamák is fogyaszthatjak az Update menüt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 12:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

#10:

- Norbi kakaós csiga:

Összetevők: Tészta: ivóvíz, leveles margarin {nem hidrogénezett finomított növényi olajok és zsírok (pálmaolaj, repceolaj); ivóvíz, emulgeálószer: zsírsavak mono-és digliceridjei, zsírsavak mono- és poliglicerin észterei, szójalecitin, étkezési só, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kálium-szorbát, színezőanyag: béta-karotin, aroma}, Update1 lisztkeverék {búzafehérje, zsírtalanított szójaliszt; bambuszrost, maltodextrin; módosított burgonyakeményítő, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzim}, búzaliszt, teljes tojáslé, vitális búzaglutén, sütőmargarin{nem hidrogénezett finomított növényi olajok és zsírok (pálmaolaj, repceolaj); emulgeálószer: zsírsavak mono-és digliceridjei, étkezési só, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kálium-szorbát, színezőanyag: béta-karotin, aroma}, élesztő, sütőszer {búzaliszt, emulgeálószer: zsírsavak mono- és digliceridjeinek mono- és diacetil-bórkősav észterei, búza enzimek}, sovány tejkészítmény, édesítőszerek {eritrit,szukralóz}, étkezési só, tartósítószerek: kálcium-propionát, szorbinsav.

Kakaós töltelék 21%: ivóvíz, kakaós töltelékpor {zsírszegény kakaópor 25%, maltodextrin; édesítőszer: eritrit; édes tejsavópor; sovány tejpor; növényi zsír(pálmazsír); módosított burgonyakeményítő; sűrítőanyagok: nátrium-karboxi-metil-cellulóz, nátrium-alginát, karragén; aromák; édesítőszer: szukralóz}, kakaópor1%, édesítőszerek {eritrit, szukralóz}.

- Házilag készített, hagyományos kakaós csiga összetevői:

Liszt, élesztő, tojás, tej, cukor, vaj, só, kakaópor.


Utóbbiban valóban több a cukor és a szénhidrát. Ha valaki fogyni szeretne, nem a legjobb kaja. Megoldási lehetőségek: 1. Nem eszik kakaós csigát. 2. Kevesebbet/ritkábban eszik kakaós csigát. 3. Keres egy olyan receptet, aminek jobb az összetétele (pl. nincs benne annyi finomított szénhidrát), és megsüti magának. Az összetevők listája utóbbi esetén sem lesz 15 soros, nem kell bele szójafehérje meg egy rakás ipari adalékanyag. Norbi kakaós csigája szerintem egy élelmiszeripari hulladék, én biztosan nem enném meg.

2021. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

10

Kb.az összes cuccnak meg lehetne nézni miből van. Persze,a sok bolti sz.ar is ki tudja miből van és akit nem érdekel az egeszsége az eszik gyorskaját is,ami megint ki tudja miből van,de ez a tróger úgy állítja be a szemetét,hogy milyen kva egészséges és azokra tukmálja,akik fogyni akarnak egészséges módszerekkel. Aki meg kicsit is befolyásolható és van pénze,az szépen bekajálja az update műfost. Sóher egy kis napóleonkomplekszusos törpe, mellé hatalmas nagy pofával. Egy kis bugris,hiteltelen majom.

2021. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
11es és 12es köszi a választ nektek! Nem vagyok amúgy Updates, sosem ettem, max egy vaníliás pudingot x éve mert le volt akciózva 😄
2021. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13

Nálunk is mindig akciós,mert a kutya se veszi és mielőtt lejár a szavija,fillérekért árulják,mert rájuk rohad. :D

A pudingtól nem f.ostad szét magad? :D Amikor szorulásom van néha elgondolkozok rajta,hogy veszek egy ilyen csodakaját,hátha.. de inkább maradok az aszalt szilvánál.

2021. márc. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként a maltodextrin, ami a kakaós csiga töltelékében is megtalálható, cukor. Szóval szerintem is kicsit kamu, nem beszélve az összetevők hihetetlen hosszú listájáról, amit többen is írtak. Egyáltalán nem egészséges alternatívák a termékei.
2021. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Értelmes ember nem eszi azt a szrt...


Norbikának fingja nincs a táplálkozásról, egyébként, de nem gáz.

2021. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
14-es, nem, mondjuk ilyen szempontból én "strapabíró" vagyok😅 viszont semmivel nem volt különb, mint az alapból 90 forintos társai.
2021. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
67%
Kérdeztem a mamát, hátha táplálóbb kaját mond. Akkor még nem volt ilyen food science elterjedve.
2021. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%
#Például mert a nagy update burgerében több a kalória, mint egy mekis burgerben :D
2021. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
88%
A Norbi Update menű senkinek sem ajánlott, a terhes kismamáknak pedig pláne nem.
2021. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!