Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Én 30hetes kismama vagyok, és...

Én 30hetes kismama vagyok, és jelenleg diétára vagyok itélve Napi 1800kalóriát fogyaszthatok. Honnan tudom, hogy miből mennyit ehetek? Esetleg mit ehetek Köszi ha tudsz linket, ahova csak beírom, hogy mit ettem, s az jelzi a kalóriákat.

Figyelt kérdés

#1800kalória
2016. máj. 11. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu

Ezt tényleg nem sikerült megtalálni?

2016. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor adnak egy komplett IR étrendet.Szerintem elég szájbarágósan és részletesen le van írva benne minden.

Nem mondom,hogy a legjobb mert van benne tej,joghurt, zsemle,de gondolom a jelenlegitől még ez is mérföldekkel jobb.

Ez a beírod mit ettél meg elég agyament ötlet.

Normális esetben van egy étrended és azt eszed időre.

Reggel vagy este elkészíted az egészet,aztán ha idő van eszed.

2016. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki képes fixen enni. Még én se. Pedig heti tervet is készítek. Amit mindennap minimum egyszer átírok... Ez ilyen személyiségvonás.


A kalóriabázis jó számítási segítségnek, de egy jó étrend attól még célszerű. Ha valaki diétán van, a szó eredeti értelmében, akkor étrendje is van. Én olyan szintre vinném a szénhidrátot, ami nekem még jólesik, s az ételek fajtájánál is figyelembe venném az egyéni érzékenységet, ízlést, véleményemet, ezt általánosan nem lehet megadni.

2016. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Laila Qassam válasza:
Èn is így voltam, kedd ès pènteken csak almát kaptam 5-6 db egèsz napra. Szülès előtt 1 hónappal. 2 kg fogytam 74 kg-ról 72-re. Próbálj még napi 5-6 szor ètkezni kisadagokat. Itt a l ènyeg, hogy a szervezet ne èhezzen. Nekem bevált. Egyèl sok zöldsèget, gyümölcsöt, de abból keveset a cukor miatt. Spec, ha napi 5-6 szor eszek bármi legyen is az, sok zöldsèggel ès kellő mennyisègű folyadèkkal. Mindig készítek súlyomból úgy, hogy nem èheztem.
2016. máj. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Csak az 1800cal amiből 100gr a szénhidrát.Ennyit kaptam utasításba

Köszönöm a segítséget!

2016. máj. 12. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez kismamaként borzasztó kevés. Miért írtak elő neked ilyen szigorú diétát?


Amúgy jaja, a kalóriabázis.hu-n tudod vezetni miből menyit ettél és ehetsz még a nap folyamán.

2016. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!