Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update termékeket...

Norbi update termékeket kedvelők! Mióta fogyasztjátok ezeket a termékeket és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy rohadt drága, és nem használ.
2022. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy hétig csak update termékeket ettem. Fogytam 5 kilót, mert egyfolytában hasmenésem volt.


Inkább kerestem egy személyi edzőt, aki táplálkozási szakember is.

2022. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően a koncepció nem lenne rossz. Mármint, ch csökkentett és a 0 cukortartalmú termékek alapvetően jó dolgok lehetnek.


Ki nem állhatom Schobert Norbit és ezt az egész marketinget, amit csinál, de erre van igény.. Vannak még nagyon sokan, akik elhiszik azt, hogy a ch rossz, és attól hízol. Vicc. :D


Nem rosszak, mint termékek, viszont nagyon drágák, és az emberek csodaszerként tekintenek rájuk.

2022. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Dehogynem rosszak hát tele van az összes termékük édesítőszerrel szukralózzal, aceszulfám k-val és ezek köztudottan rákkeltő édesítőszerek. Egyél inkább csirkét,rizst,zöldségeket,olajos magvakat stb. ne ilyen hülyeségeket.
2022. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Áltudományos baromságon alapuló egeszségtelen cuccok. Az egész módszer átbszás.
2022. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván van eredményessége, mert különben már bezártak volna!

És van egy csomó egészségtelen édesítőszer (stb.) bennük.

Meg nagyon drágák!

2022. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

A fogyasztó tablettáknak nyilván van eredményessége, mert különben már bezártak volna!


A zsírbontásnak nyilván van eredményessége, mert különben már bezártak volna!


A fogyasztógépeknek nyilván van eredményessége, mert különben már bezártak volna!


A pénisznagyobbító tablettáknak nyilván van eredményessége, mert különben már bezártak volna!


...nem, nem eredményességük van, hanem olyan vásárlóik, akik ezt elhiszik es át lehet bszni őket. Különbség.

2022. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha az ember cukorbeteg, akkor ezek a szénhidrát csökkentett termékek kedvezőek lehetnek számukra, viszont ettől fogyni senki sem fog, szóval szerintem ha csak az ember nem cukorbeteg, vagy ilyesmi, akkor ilyen szénhidrát csökkentett termékekre fölösleges költeni, pénzpazarlás.
2022. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Én 4 éve vagyok szénhidrátszegény diétán. Lefogytam már, súlyt tartok. Ezen a típusú étrenden érzem jól magam, nekem ez már életmód. Update cuccokból tésztákat szoktam venni, nagyon minimális édességet néha, mert van pár kedvencem ami nagyon finom ( szerintem), és olyan ízvilágot máshol nem találtam egyáltalán,+ a kenyerem is ch csökkentett ( bár az más fajta, nem update). De nyilván nem ezektől fogytam le:) hanem mert Az egész étrendemet tudatosan átalakítottam, + rendszeresen sportolok, ezek a ch csökkentett dolgok csak kiegészítőként vannak jelen, beleillenek az én étrendembe, szeretem őket. Ennyi. Az tuti hogy Norbi nem belőlem gazdagodik meg.😂
2023. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van leírva a lényeg:

[link]

2023. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!