Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok a norbi...

Mi a tapasztalatotok a norbi update életmóddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
van aki régebb óta e szerint él ? mik a tapasztalaitok? mennyi idő alatt sikerült megszabadulni a felesleges kilóktól? (hány kilótól?) köszönöm
2011. ápr. 10. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én kipróbáltam,és két hét alatt sikerült elvesztenem pontosan tizennégy napot.
2011. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A legjobb módszer ha valaki fogyni akar és közben nem akar éhezni:)

Csak ajánlani tudom.

8 hét alatt -7kg-ot fogytam.

A termékeik is nagyon jók.Igaz drágák,de ha nagyon megkívánsz egy kis édességet,finomságot,akkor ezeket büntetlenül eheted.

2011. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Pénzkidobás...
2011. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megint jönnek egyesek a pénzkidobással, pedig az Update nem feltétlenül jár együtt az Update termékek vásárlásával, anélkül is megy! És nyolc hónap alatt 16 kilót fogytam tőle, holott egyetlen Update túrórudit se vettem... A kódtáblázat szerint étkeztem és mellette testmozgást is beiktattam az életembe a hétnek minimum öt napjára. Egy fillérrel se került többe, mint az addigi életem, étrendem. A korábban erősen ingadozó cukrom is helyrejött tőle, aminek nagyon örülök. Négy éve az Update alapján élek és nagyon könnyen tartom. nem mondtam le semmiről, reggelire pl van, hogy kakaós csigát eszem... :)


Nekem nagyon bejött, szerintem megéri kipróbálni.


26/N

2011. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó,a kaja vásárlás neked pénzkidobás?

Vagy te nem is táplálkozol?

Az életmódváltás azt jelenti,hogy normális boltban vásárolható termékeket veszel meg,amit amugy is megvennél(túró,tejföl,gyümölcsök stb),csak itt kód szerint osztod őket.Nem a pékségükről volt szó.

2011. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mostmár egyel előbbi:)
2011. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! 4 napja álltam át erre az életmódra, igazából még a teljes kódtáblázatot sehonnan nem sikerült beszereznem. neten nem találtam sehol,csak egy részletet a honlapjukon. ebben a négy napban azokból az alapanyagokból főztem,amit ott 1-es kódúnak írtak. tud valaki segíteni, honnan tudnám letölteni a teljes táblázatot?
2011. ápr. 10. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok bocs a kései válaszért,de nem voltam gépelőtt.

[link]

itt mindent megtalálsz:)

Válogass a kódok között,ráadásul külön be is lehet irni milyen ételt keresel.

2011. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget ! :)
2011. ápr. 11. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!