Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi Update diétával milyen...

Norbi Update diétával milyen tapasztalaitok vannak? Mennyire eredményes? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék gyorsan lefogyni...fél év alatt,nyárig...10 kg-t...úgy,hogy ezt megis tudjam majd tartani...

Ha elkezdem a norbi update-et,rögtön kezdhetem úgy hogy a 3-as kódú ételeket is eszem délelőtt?Mert valahol úgy olvastam,hogy először csak 1es kódú termékeket lehet enni...és utána csak a többit...


2010. nov. 6. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha telezabálod magad 3-as kódú kajával, az életben le nem fogysz. Attól 3-as, hogy fogyókúrához nem ajánlott, csak súlytartáshoz és ahhoz is csak kis mennyiségben, és reggel, nem egész délelőtt.

Amúgy hatásos, én 7 kilót fogytam vele úgy, hogy édesítőt nem használtam, mert nem eszem műanyagot. Gyüm.cukrot használtam, persze csak minimálisat, ha nagyon muszáj volt. De sütit nem ettem, a csokit nem szeretem, a teát pedig cukor nélkül iszom.


Amúgy ha "diétának" fogod fel, akkor úgyis visszahízol, mert pont az a lényege, hogy nem diéta, hanem végleges életmódváltás.

2010. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rengeteg 1-es kódú étel van, amiből akár degeszre is eheted magad plusz a sport és fogyni fogsz. én 75-ről 60-ra fogytam le a norbi-féle életmódváltással, 176 cm vagyok és tudom tartani a súlyomat, nem híztam vissza!! hármas kettes kilőve, inkább csak egyesek, napi 5x-i étkezés, kevés szénhidrát, sok zöldség, húsféle, gyümölcs csak finoman, tejtermékek is mehetnek, heti 3-4x sport hamar megszokod, mert nem leszel farkaséhes, rengeteg energiám volt, van új könyv és új kódrendszer én az előző 1-2-3-as rendszerrel fogytam, ez is ua. működik. Az újabb kódos rendszer a szervezet vércukor-szintjének szinten tartását célozza meg főként.
2010. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!