Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Fogytatok már Update-el?...

Fogytatok már Update-el? Hányas kódú kajákat ettetek? Még a régebbi könyvei szerint néztétek a kódokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
En sokat fogytam vele,pedig nem is voltam kover,de ledobtam 5-6 kg-ot es nadszal lettem.rendesen ettem,pl csirkepokoltet nokedlivel,ahogy az Update engedi,delelott 12 elott.volt csoki is heti 1x,kis mennyisegben.volt olyan,hogy este non-stop tomtem a fejem 1-es kodu kajakkal,es akkor is fogytam.pont azert,mert olyan szuperjo anyagcserem lett tole.szerintem nagyon jo az Update,en mindenkinek csak ajanlani tudom.a Norbi titok 2-bol neztem a kodokat,aztan megjelent egy kis kodgyujtemeny is.
2010. okt. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Én is elkezdem a Norbi módszert.
2010. okt. 6. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a lényege, hogy bizonyos ételeből csak bizonyos időben ehetsz, vagyis rákényszerít arra, hogy ne egész nap édességet egyél. Ha kell, hogy valaki fogja a kezed és megmondja hogyan egyél csináld, de józan ésszel is rá lehet jönni, hogy mi a normális táplálkozás lényege.
2010. okt. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!