Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik Norbi vagy Réka dvd-vel...

Melyik Norbi vagy Réka dvd-vel fogytatok? Mi a címe?

Figyelt kérdés
Kb 10 kilót kéne lefogynom... melyik a jó dvd?
2011. okt. 4. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Változtass az étrendeden, egyél sok zöldséget és mellette mozogj, mindegy hogyan, csak rendszeres legyen. Ne adj ki pénzt ilyen baromságokra, és ne gazdagítsd ennek a két majomnak a számláját azzal, hogy megveszed a kacat dvd-iket és ételeiket...
2011. okt. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
a dvd-ktől nem lehet fogyni, csak egészséges diétával és aerob mozgással. Persze csinálhatod heti 1-2x Réka alakformáló tornáit, de az önmagában nem fogyaszt.
2011. okt. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aerob mozgás? tudnál mondani egy címet hogy ki csinál ilyet?Mert akkor letölteném!
2011. okt. 4. 02:03
 4/10 A kérdező kommentje:
címet,nevet,stb*
2011. okt. 4. 02:03
 5/10 anonim ***** válasza:
ehhez nem kell dvd, kimész és kocogsz 40 percet, vagy sétálsz gyors tempóban 1 órát, biciklizel, úszol, táncolsz (zumba pl, ezt mondjuk le lehet tölteni), esetleg aerobicozol. Ezek közül azt csináld, amelyikhez kedved van, akár többet is egyszerre, úgy legalább nem lesz unalmas :) lényeg, hogy ne gyorsan csináld, hogy perceken belül kifulladj, hanem olyan tempóban, hogy azért elfáradj a végére, de még ne köpd ki a tüdőd
2011. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Norbi-Kiképzés,Réka-Alakreform,töltsd le valahonnan,mert annyit nem ér,hogy pénzt adj érte,de azért megteszi.
2011. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont Norbi mondta, hogy az étel 80%-ban, a mozgás 20%-ban számít a fogyásnál. S valóban, gondolj csak bele. Ha nem figyelsz oda, simán megeszel akár 3000 kalóriát is egy nap, hiába neked pl. 1800 is elég lenne a létezésedhez. Egy dvd-vel egy óra alatt ha 400 kalóriát leadsz, az már sztem szép eredmény, de ha a 3000-ből kivonod, még 2600 lesz, ami még mindig jóval az egyéni kalóriaszükségleted fölött van, tehát hízás a vége.

Neten keress rá a kalóriaszükséglet számításra, amit kiad értéket, az az alap, de ha fogyni akarsz, akkor 400-al kb. kevesebbet kell enned. Inkább többször egyél keveset. Én reggelizek 8kor, egy szelet! toast tk. kenyeret 2 szelet parizerrel, 10-kor egy ugyanilyet. Az ebédem is kétszerre eszem meg. S nem arról van szó, hogy akkor hagyom abba, amikor a legfinomabb, eleve fél adagot szedek ki, a szemem megszokja a tányéron, és ha megettem, tudom hogy elfogyott. A másik felét 3 körül eszem meg, este pedig már csak iszok, vagy egy joghurtot eszek. Én nem testépítőzök, nem kell a fehérje (hús) vacsorára, nem akarok az izom által vastagabb lenni, csak sovány.

Szóval első az étkezés. Utána jöhet a mozgás. Valóban az aerob mozgás a legjobb, mert ekkor égetsz zsírt. Én még mindig a futást tartom a leghasznosabbnak. Rékától most az Alakreform nagyon jó, bár az nem kezdőknek van. A Napi 20 perc önmagadért is jó, azonban abból én egymás után két kül. részt szoktam megcsinálni, sztem 40 perc mozgás hatásosabb. A zumbát is nagyon szeretem, amikor fel vagyok dobódva, jobban esik táncolgatni, mint erobikozni. Norbinak a duci tréning 1-je tetszett, talán azzal érdemes kezdened.

2011. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Réka első DVD-je.

Diétázz is mellette, mert ez önmagában nem fogyaszt.

2011. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Norbi üzeni:

Vegyed meg a kazettámat, had építsek még egy házat :)!

2011. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sztem nem akarta megvenni a DVD-t....ki az a hülye, aki manapság még vesz ilyesmit? Én az alakreformot töltöttem le és remekül bevált. Kevesebb kaja és heti 3 alakreform és -12 kiló. :D


hajrá 22/L

2011. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!