Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok! Akik sporttal fogytato...

Csajok! Akik sporttal fogytatok le 10-15kg-ot lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

két hete járok edzeni heti 4X 1-1,5 órát. eddig 2X alsó, 2X felsőtestre csináltam, váltakozva.


Akiknek már sikerült lefogyni így, leírnák, mit csináltak?


Néztem mér edzéstervet is, de most legfőképp tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki, mit csinált, mennyi idő múlva látszott?


már fogytam 15 kilót, még ennyit szeretnék. most kb. 70kg vagyok a 160cm-hez, eddig semmit nem sportoltam.


Az érdekel, hogy kin, mennyi idő után látszott a sport, mennyi idő alatt mennyit fogyott formásodott?



köszönööööm:)


2011. okt. 24. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az étkezéseden nem változtatsz amitől felhíztál 70kilóra,csak sportal nem mész semmire. Sajnos,ha tetszik ha nem diétázni kell.
2011. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első!

Valószínű diétázik hisz írta hogy fogyott már 15 kg-t, és arra kíváncsi a sport mennyi idő múlva látszik meg rajta, mert korábban nem sportolt.

2011. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi, hogy tudsz szöveget értelmezni!


első! szerinted mozgás nélkül hogy fogytam volna 15kg-ot, ha nem diétázom????

2011. okt. 25. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor bocs :/

De annyit itt az értelmetlen ideg görcs,hogy már énis elvakultam...

2011. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!