Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Most, hogy kiderült, Norbi...

Most, hogy kiderült, Norbi szinte mindenben hazudott, nem kellene megszüntetni ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés

[link]

Meg aztán úgyis csődbemegy, már menti a maradékot. (Pontosabban nem fizeti ki a beszállítóit, amit másutt csődbüntettnek, azaz tartozás fedezetének elvonásának hívnak, de nálunk mindent lehet következmények nélkül.)


2023. máj. 6. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Kasza Tibit nem fogják bántani, mert ner csicska
2023. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

"Amúgy szerintem az az ember, aki milliókat simán átvágott tudhat valamit"


Csak az emberi butaságot használja ki. Ez nem valami tudomány...

2023. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember addig is tudta, hogy hazudik, mint a vízfolyás és táplálkozási tanácsadónak a vicc kategória. Győzike és társai celeb szint.
2023. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

A jó kis norbiii :D Mennyire ment ő 10 évvel ezelőtt, de sokaknak még most is. Anyám nagyon hitt az update módszerben és nekem is ezt tanította, amikor fogyni akartam, hát többé kevésbé be is tartottam, de nem ezen múlt. A termékei is gyakori vendégek voltak nálunk :D azt a vaníliás csigát, a Raffaello golyót meg a pudingokat de szerettem :D


Meg anyám unokatestvére átjött pár éve és mondja hú de vékony vagy, mit csinálsz, norbizol? :D Geeeeciiiii :D Jaj nagyon vicces ez nekem :D

2023. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!