Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Tippek, esetleg, Hogy gyorsabb...

Tippek, esetleg, Hogy gyorsabban haladjak?

Figyelt kérdés

Igazából, szeretnék tippeket és tanácsokat kérni. Egy olyan edzés/étkezési tervet követek, amelynek a részletei: 2100 napi max kalória (sokszor max 1800-at viszek csak be) szinte csak fehérje dús ételeket eszek (főként tojást, csirkét, rízst és joghurtokat, de néha egy-két péksüti is bekerül, mikor alig vittem be valamit az adott napon) reggelente edzek, hasizomra, karra, és lábra is külön.

Már lassan 2 hete vagyok benne, és úgy érzem még sokáig bírom, esetleg tippek hogy még effektívek legyenek.

A fő szempontjaim hogy megszabadulja feleslegtől, és egy legalább moderált mennyiségű izmot szedjek fel tavaszig. [16]


2023. okt. 17. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél kevesebbet ne egyél. Amivel gyorsítani tudod az a sport
2023. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg milyen sportra gondolsz? A reggeli edzésen kivül még érdemes? És ha igen mit?
2023. okt. 17. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy mégis hány kg vagy, milyen magas, életkor, nem, esetleges betegségek, stb.


Egyébként a sport részét úgy lehetne átalakítani, hogy kardiót adsz hozzá, valamint súlyzós/saját testsúlyos edzéseket is beiktatsz. Itt ugye akkor értelemszerűen külön edzés pl. a kar-mell a hát-váll és a láb-has.

A reggeli edzés intenzitását pedig levenném és inkább tornaként alakítanám át, picit HIIT beütéssel.

Persze ha ez nagyon meglöki az étvágyat, akkor ki is hagyható.

2023. okt. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg 109 kg, és 207 cm, 16 éves, fiú, igazából, nem tudom mennyire számit, de lassabban emésztek mint sok más ember, általában étkezés után van hogy 5-6 óra.
2023. okt. 18. 14:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem, egy kis extra focit, hogy gyorsabban menjen minden. Sokszor fáradt vagyok miatta, de sokkal energikusabb vagyok reggel.
2023. okt. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!