Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám sikeresebbé vagy...

Mivel tudnám sikeresebbé vagy gyorsabbá tenni a fogyásom?

Figyelt kérdés

Mozogni keveset mozgok sportként, mert sokat dolgozom és későn érek haza. Nektek mi vált nagyon be?


Eddig..: 46kg ment le.. 19 hónap alatt.


2023. máj. 5. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már most elég keményen hangzik. Ezen nem gyorsítanék.
2023. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, általában (de nem feltétlenül) valóban vagy-vagy: sikeres vagy gyors.

A tiéd eddig mindkettő volt (túl gyors igazából), ha továbbra is sikeres szeretnél maradni, akkor inkább azt javaslom, hogy tarts egy szintentartó szünetet, mert ha 19 hónapon keresztül folyamatosan kalóriadeficitben voltál, akkor már pont eléggé kifacsartad a szervezetedet.

2023. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan, Decembern pl nem tartottam a deficitet, de nem ettem naponta plusz több ezer kalóriát.
2023. máj. 5. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Oké, de hány centi és hány kiló vagy most?
2023. máj. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, ha nagyon megszorítottam a kalóriakeretet, mindenkinek ez válik be, a sportolók, táncosok, színészek, modellek, tudnának erről mesélni és szoktak is, de azért eléggé tabu téma még mindig, hogy konkrétan majdnem koplalnak sok esetben.

Viszont így nem lehet élni, nem komfortos és veszélyes is lehet hosszútávon.

Marad a türelem, az élethosszig tartó önfegyelem.

2023. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Más ember nincs ennyi kiló...
2023. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell már gyosítanod szerintem. De amúgy sporttal lehet, nyilván.
2023. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 Mit mi?

igen, más ember nincs ennyi, nekem meg le kell fogynom még egyszer ennyit és akkor leszek normális súlyba

2023. máj. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!