Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt diéta lényege? Ti...

Lifetilt diéta lényege? Ti miben látjátok a lényegét ha csak 3 mondatban mesélhetnétek róla?

Figyelt kérdés
mik a legfontosabb dolgok számotokra belőle, ha az egészet nem is tartjátok be?
2011. okt. 27. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
ő nem egészséges életmódot (1) és kalóriadeficitet tart (2) és egy férfi írja (3).
2011. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

de hül.yén fogalmaztam.. Ő nem egészséges életmódról ír?

közben kalóriadeficiet tart, nemde?

és a blog írója egy férfi. itt a 3 gondolat, az első kettő ami releváns.

2011. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon sok konditermes edzés és futás és nagyon kemény szénhidrátcsökkentett diéta. nem találta fel a a spanyolviaszt. minden a kitartáson múlik.
2011. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha te még arra is lusta vagy, hogy végigolvasd (akármi is legyen benne, jó vagy rossz), úgysem fogod betartani sem ezt, sem mást.
2011. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Végig olvastam, épp ezért vagyok kiváncsi, kinek mi a legfontosabb dolog belőle.
2011. okt. 27. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

1. Ha nem olvasod végig, cseszheted, én A-tól Z-ig ajánlom.


2. Ez nem "Lifetilt diéta", nem az író találta ki, hiszen ha elolvasnád tudnád, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt: azt mondja, amit ebben a kategóriában oly sokan mondogatunk, hogy a legtutibb módszer a kalóriadeficit. Azaz számold ki, mennyi kalóriára van szükséged a fogyáshoz, és annyit vigyél be. Semmi újat nem mond ezzel, mégis hiteles.


3. Azért hiteles, amiért a legtöbb támadást kapja: a stílusa miatt. Magunknak sem valljuk be, de - főleg egy nőnek - igenis ez kell, hogy mondja valaki a "szemünkbe", hogy kövér disznók vagyunk, és ha nem változtatunk, ott rohadunk meg egyedül, XL-es ruhákban miközben mások kitartással és odafigyeléssel bomba alakot érnek el. Mert erről van szó, megmutatja, hogy az átlagos, hétköznapi ember, te, vagy én, vagy a szomszédasszony is képes elérni az álomalakot, csak tenni kell érte.


Érdemes végigolvasni az egész blogot elejétől a végéig, mert nagyon motivál, nagyon hajt, nagyon ott van.

2011. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mik a legfontosabb dolgok számotokra belőle, ha az egészet nem is tartjátok be?"



Én betartok mindent. Minden egyes részlet fontos. Csak így érsz el valamit.

2011. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ha te még arra is lusta vagy, hogy végigolvasd (akármi is legyen benne, jó vagy rossz), úgysem fogod betartani sem ezt, sem mást."


Off..bocsi...


Minden oldalon van egy-két megsavanyodott alak, aki csak rossz indulattal és lenézően tud válaszolni?! Honnan jönnek az ilyen patkányok???


Lifetilt: sajna nem olvastam, mert nem tetszik a hangnem,a suttyó paras.zt stílus, de ha valahol átfordítanák EMBERI nyelvre, akkor érdekelne. Kalóriadeficitet pedig csinálom...

2011. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azért hiteles, amiért a legtöbb támadást kapja: a stílusa miatt. Magunknak sem valljuk be, de - főleg egy nőnek - igenis ez kell, hogy mondja valaki a "szemünkbe", hogy kövér disznók vagyunk,"


Már bocsi, de én nem a lifetilt-es para.szt hangnemet szoktam meg otthon, s ezáltal nem vagyok hajlandó senkitől sem eltűrni, hogy "lehülyézzen", miközben iszom a szavait.


Már csak 5 kg plusszom van, tehát nem vagyok vágómalac, de ha normális hangnemben írodott volna a blog, akkor olvasnám. Így kb. 3 sor után abbahagytam.

Szóval nálam épp, hogy kedvesen lehet elérni valamit.

2011. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: de mivel te nem adsz neki pénzt, így nem biztos, hogy bármit is el akar érni nálad. nagyon megszoktátok a fogyasztói társadalmi szerepet. nem minden azért van, hogy neked tetsszen, nem muszáj megtanulni hogy s mint kéne pl. táplálkozni, ha nem tetszik senki sem erőlteti..

amúgy builder.hu-n objektíven le van írva a normális táplálkozás alapja, de rá lehet keresni szálkásító étrendre is. lifetilt-en ír testalkatról és egyéb okosságokról is, amit lehet máshol nem emelnek ki, de én nem is tartanám olyan fontosnak. egy alapvetően hízékonyabb és egy vékonyabb testalkatú embernek is ennie kell, + nyilván edzenek is. aki hízékonyabb, majd örül, hogy kevesebbet is elég ennie, több fizetőeszköz marad a pénztárcájában, én ennyit szentelnék ennek a résznek. ott többet ír a blogger.

2011. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!