Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Lifetiltes diéta csak 10...

A Lifetiltes diéta csak 10 hétre szól?

Figyelt kérdés

Mi van azokkal, akiken pl. 30-40 kg felesleg van? Az addig csinálja, amíg le nem adja, vagy mindenképpen ajánlott 10 hét után egy kis szünetet tartani?

Nem találtam a blogon ezzel kapcsolatban semmit.


2011. okt. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle. van e-mail elérhetősége. amúgy szerintem lehet folytatni tovább is, bár nagyon kemény de ha van benned kitartás akkor mehet.
2011. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mindenképpen szabd testre! Ha van 30-40 kg felesleged, akkor a kezdő kalóriamennyiséged a fogyáshoz jóval több lesz, mint amennyi az álomsúly elérése után a súlytartós lesz, erre azért oda kell figyelni nagyon!
2011. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd végig a blogot, minden egyes bejegyzés hasznos, és a kérdésedre is választ kapsz. Röviden: 10 hétig diéta + mozgás, utána "pihenő" (megtartó) szakasz, majd folytatod a diétát. Le van írva, olvasd végig.
2011. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én pénteken végzek a 10 héttel, 8 kiló ment le, és még szeretnék ötöt leadni. most azt csinálom, hogy november-december egy pihenő, súlytartó szakasz, januártól pedig egy újabb 10 hét. az első 10 hétben én csak a zsírégető szakaszt csináltam, az alakformálót nem (vagyis azért volt súlyzós edzés, de az étrend a zsírégetős volt), a köv. 10 hét pedig (az ünnepek után:) fele zsírégető (remélem lemegy az 5 kiló), fele alakformáló. így tavaszra pont kész is leszek :)
2011. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!