Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A Norbi lisztet kell kevernem...

A Norbi lisztet kell kevernem más fajta liszttel?

Figyelt kérdés
Nem sikerült a palacsintám,szakadt,alig tudtam megfordítani a serpenyőben.Feltekerni is épp elég volt.Tegnap meg aranygaluskát sütöttem belőle,és hát mit mondjak,elég sz&r lett.Azt gondoltam,hogy jó lesz ez a liszt,ezért is áldoztam rá.Vagy én vagyok balfék.
2012. szept. 8. 19:14
 1/6 anonim válasza:
100%

Olvasd el ezt a kis történetet és megérted:

Volt egyszer egy asszony, aki nagyon szerette a macskáját. Minden nap tejet adott neki, amit 200 ft-ért vett a sarki boltban literenként. Egyszer meglátta egy bio boltban, hogy árulnak egy kis 2 decis, cicás képpel díszített flakonban, egy "cicatej" nevezetű árut, melyet külön macskák igényei számára alakítottak ki. Ez a kis 2 decis flakon 400 forintba került, de mivel az asszony szerette a macskáját ezért megvette neki. Hazaérve jutott eszébe, hogy ha már kétszer annyiért vette a cicatejet mint a rendes tej literét, elolvassa az összetevőket. Az összetevők között csak két dolog szerepelt: víz és tehéntej. A cicatej tehát nem volt más mint rendes bolti tehéntej, tízszeres higításban. Tehát a nő 20x-os árat fizetett ugyan azért a tejért, csak azért mert a flakon jól nézett ki, és szerette a macskáját.

2012. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom miért írtad a kis okuló történetet.De nem ez érdekel,hanem ha már megvettem ezt a /drága lisztet/akkor tudjam már felhasználni.És egyébként igen,ha lenne kiscicám,én is meg venném neki azt a bizonyos tejet.Egyszer!!!
2012. szept. 8. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
csak egyszer vennöd meg neki a dr8ga tejet? es ha a cica hozz8szokik es az olcsot nem akarja? :D na joo a lönyeg h a norbis liszt semmivel se kulonbozik mintha vennél boltban barna lisztet, lehet meg olcsobb is lenne, mert a norbis cuccok csak azért draga mert tudjak a forgalmazoi h a norbi névvel ellehet adni még a feher lisztet is ugy, h azt a naiv emerek meg is veszik es azt hiszik h kitudja ilyen egeszseges dolgot vettek..nos irany tesco vagy akarmelyik nagyobb bolt olcsobban is vehetsz teljeskiorlésu lisztet..de ha te azt hiszed h norbi liszt egeszseges, akkor ne h hozzakeverj barmit is, hisz az ugy jo nem??
2012. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél Norbi lisztet, nézd meg az összetevőit!! Búzaliszt.. meg ilyenek!! Az egy kamu!!


Vegyél teljes kiőrlésű tönkölybúza lisztet(nem fehéret!!) vagy zabpehelylisztet, de még a teljes kiőrlésű búzaliszt is jobb!!


Én évek óta az első kettőből sütök, (kis adagban néha a t.k. búzalisztből is adok hozzá) és minden szuperül sikerül!! A kenyér, a palacsinta, a kelt tészták, leveles tészta, stb..

2012. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A norbis lisztet fele-fele arányban kell keverni a rendes liszttel.

Én is inkább a tönkölybúza lisztet ajánlom.

2012. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én speciel vérig lennék sértve, ha norbi terméket próbálnának eladni nekem. Anélkül, hogy szándékomban állna bárkit is megsérteni (Norbin kívül), ezt a márkanevet a reklámzabáló konzumidiótáknak találták ki, akik a disznózsírt is megvennék, ha rajta állna a norbi ápdiéta címke. Ez tipikusan az a termékcsalád, amelyiket nem a minősége, hanem a marketingfogásai miatt vásárol a hiszékeny fogyasztó.

Sajnos, nem ez az egyetlen ilyen termékcsalád. Itt érdemes egy kicsit böngészni: www.foodindex.hu. A húskészítmények között találtam két norbi-"kaját" is.

2012. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!