Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az update 3-as kajákat tényleg...

Az update 3-as kajákat tényleg délig szabad enni?

Figyelt kérdés
Ha reggel 7-től 12-ig tortát zabál valaki, akkor se fog tőle hízni? Nehogy már... Jó, tudom, ez egy eltúlzott példa. De akkor is... annak az energiamennyiségnek valahova lennie kell, és nem tudom elképzelni, hogy -mondjuk ugyanannyi edzés mellett- nem lesz kövérebb, mint az, aki 12 előtt IS csak 1-es vagy max 2-es kódút eszik!

2012. aug. 22. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom elképzelni, hogy -mondjuk ugyanannyi edzés mellett- nem lesz kövérebb, mint az, aki 12 előtt IS csak 1-es vagy max 2-es kódút eszik!"

Abszolút nem Norbit szeretném védeni, de ki mondta, hogy az lesz?

2012. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy ki mondta, hogy kövérebb lesz? Senki, ezt csak én gondolom. :) A Norbi diéta elve szerint nem lesz kövérebb, mert ha 12 előtt esszük a hármas kódúakat, akkor nem hízunk. Azt írja, hogy bármit lehet enni, csak időben van megkötés. De ha veszünk egy egypetéjű ikerpárt, ugyanolyan testalkattal, genetikával, életmóddal, mozgással, csak az lenne a különbség, hogy az egyikük egész nap egyeseket eszik, a másik (betartva a diétát) 12 előtt tele tömi magát hármasokkal, akkor is ugyanolyan alkatúak maradnak? Az a sok hármas által bevitt energia hová lesz?
2012. aug. 22. 03:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a hihetetlen?
2012. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, kérdező, hogy nem így van, akkor minek kérdezel hülyeségeket?
2012. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Soha nem mondta Norbi azt hogy aki egész délelőtt tortát zabál az is le fog fogyni!Egész pontosan azt írja a könyvében hogy 3 kódút néha egyél és akkor is csak keveset!Ha fogyni akarsz akkor 1-est max.2-est,alaposabban böngészd át az update diétát ha ezzel akarsz fogyni!
2012. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, ment a kéz! Többi hülyeség. :)))
2012. aug. 22. 20:26
 7/9 anonim válasza:
Nem az előzőek reakciója, hanem a kérdésed a hülyeség... Tőlem lepontozhatsz, de attól még így van.
2012. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Micsoda hozzászólás... ezért kár volt billentyűzetet ragadnod. :D


Elárulom, hogy hülye kérdés nincs, csak hülye válasz. A kérdés attól kérdés, hogy a kérdező nem tudja, de aki válaszol, annak persze, hogy egyértelmű a válasz. Logikus, nem? ;)

2012. szept. 3. 18:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha feltűnt volna, itt senki sem lett lepontozva, így nem kell félned neked sem. XD
2012. szept. 3. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!