Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hete kezdtem el Rubint...

1 hete kezdtem el Rubint Rékára tornázni, napi 2x20 percet. Leginkább csípő és fenék gyakorlatokat végzek. Milyen eredményre számíthatok, ha folyamatosan csinálom? Fogyni fogok így? Update étkezést is használjam mellé?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" Milyen eredményre számíthatok, ha folyamatosan csinálom? Fogyni fogok így? "


tutira feszesebb,izmosabb leszel,de az nem biztos,hogy fogysz is,ahhoz keveset is kell enni

2012. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

napi 20 perc edzés, az egészségednek jót fog tenni.

fogyás energiabevitel kérdése, gondolom ezzel is foglalkoztál, mert bár nem tudom updéték mondják-e, de első számú ismeret fogyás előtt, vagy fogyással kapcsolatban.

2012. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"nem biztos,hogy fogysz is,ahhoz keveset is kell enni"


Tarts meg magadnak a hülyeségeidet!


Kérdező, súlytartó fehérjediétát kellene csinálni, hogy olyan legyél, mint a Réka.

2012. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azért a Réka nem csak súlytartón volt amíg olyan teste lett amilyen, és nyilván többet súlyzózott mint a videóin :D

lásd: testépítés.

2012. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem eszek sokat, és naponta 5x eszek, sokat iszok és muszáj is, mivel még szoptatok. Igaz, már 2 éves a kisfiam, szóval nem sokáig szopik, de drasztikus diétába nem kezdhetek. -10 kg mindenképpen kellene. Nem tudom milyen az a fehérjediéta, de utánanézek.
2012. febr. 21. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Formálódni fogsz ez egészen biztos, én is nagyon gyorsan észrevettem a változást a combomon és a fenekemen. Emellett persze fontos az étkezés is, ha fogyni akarsz. A gyorsabb és biztosabb eredményért, nem ártana ha futnál vagy bicikliznél. Írtad, hogy gyereked van, de azért biztos van apukája ill. nagyszülők, akik két naponta szívesen vigyáznak 1-2 órát a gyerkőcre amíg te edzel.


Sok sikert! Ha elszánt vagy, akkor sikerülni fog!

2012. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

"azért a Réka nem csak súlytartón volt amíg olyan teste lett amilyen"


Mert akkor mit csinált? Biztos, hogy nem tömegnövelőzött...

2012. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

bőséges fehérje (~2-3g/ttkg) és plusz energiabevitel nélkül nagyon nem fog izmosodni valaki, főleg nem egy nő. biztos hogy nem tömegnövelőzött, mi? mégis mit tudsz a tömegnövelésről? biztos hogy nem csinálta, meg biztos hogy súlyzót sem fogott a kezében, a legyek hordták össze az izomtömegét, hagyjuk már.



Kérdező, a fehérje diéta a normális étkezés rosszul megnevezett formája. mára közhellyé váltak az ilyen-olyan diéták lásd "90 napos diéta" "káposzta diéta" "fehérje diéta"..

fehérje diéta lenne, ha normális mennyiségű húst ennél, zöldségeket, kevés szénhidrátot, + olajos magvakat. magyarul normálisan eszel, minden tápanyagot beviszel de diéta miatt meg van határozva, hogy ez a bevitel mennyi. ugye ezt jelenti a diéta, magyarán étrend.


még az is fontos, hogy szoptatástól függetlenül senkinek sem kell drasztikusan ennie.. minden embernek be kéne vinni egy szükséges tápanyag mennyiséget, vitaminokat, ásványi anyagokat, és ha valaki hízni/fogyni szeretne, akkor értelemszerűen többet/kevesebbet ennie.

2012. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor én most alkottam közhelyt? Fehérje diéta... most találtam ki ezt a kifejezést, mert én is ilyet használok.

Nyilván meg lehet enni naponta 2000kcal-át csak nem mindegy miből. Itt bukik a számolgatós fogyás...

[link]

Ezzel például eredményesen lehet fogyni. Látsz te ebben káposztalevet?

2012. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy egyik nap 20 perc has, másik nap 20 perc popsi-csípő (gyerek mellett ennyire volt időm) és 1 hét alatt a hasamból (mindig ugyan ott mérve!!!) 4 cm, fenekemből 2 cm, combokból 1-1 centi, csípő 2 cm ment le, de ez kilóban csak fél kiló mínusz volt. Persze az étkezésre is odafigyeltem, de nem fogyókúráztam, nem számolgattam.

Most újra elkezdtem, de nem mértem eddig magam. 3 hete csinálom (már több Rubint Rékát és mellette mást is), a nadrágjaim már kicsit lötyögnek, és szemmel látható a változás.

2012. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!