Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi update módszerben mi...

A Norbi update módszerben mi az amitől fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Mármint néztem vásárláskor néhány update terméket és kalóriatartalmuk közel azonos (van aminek még magasabb is) mint más márkák ugyanolyan termékeinek. Nem az a fogyás lényege, hogy kevesebb kalóriát vigyek be, mint amennyit elégetek? Másfelől szénhidrát tartalmuk közt sem volt lényeges különbség. Annyi semmiképp, hogy ez egy csodálatos módszernek tűnjön a magamfajta kétkedő szemében.

Vagy például a kódokat sem értem. Úgy tudom, ami update1, azt a nap bármely pontjában lehet fogyasztani. Vagyis, ha egész nap update1 túrórudit eszek, akkor le fogok fogyni a túró ruditól?


2012. jún. 15. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez az egész egy nagy kamu.

Nem attól fogysz, hogy ezeket eszed. Attól fogysz, ha mozogsz rendesen, és normálisan eszel. Normális étkezés alatt pedig nem kell csodaétrendre gondolni. Józan paraszti ésszel bárki le tud fogyni és fitt tud lenni, ha akar. Csak ne egyen zsírt zsírral, húst hússal, szénhidrátot szénhidráttal.

2012. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyen módszer szerint fogytam és most is fogyok. Csak nem értem, hogy hogy lehet kalóriabombákkal, túró rudival lefogyni. És miért imádják ennyien Norbit, mikor lényegében semmi újat nem mondott. Mert az hogy reggel egyél többet, este kevesebbet és ne egyél zsírosat meg cukortól ragadósat, ezt mindenki tudta.
2012. jún. 15. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért, mert az emberek általában lustábbak, ha arról van szó, hogy fogyni kellene, és nem hoznak "nagy" áldozatokat érte, csak kényelmeseket. És ha már hozzászoktak ahhoz, hogy sok édességet esznek, arról nagyon nehezen állnak le. Norbi meg nagyon sok pénzt keres azzal, hogy azt mondja, hogy ha az ő kajáját eszed, lefogysz, mikor ahogy mondod, ugyanaz, mint a többi. Az emberek meg azt hiszik, hogy jaj milyen jó ez, ha Norbi lefogyott valamikor, akkor biztosan ezektől, és így majd ők is lefogynak, és semmi áldozatot nem kell hozniuk közben.

Csak hát lényegében nem változik semmi, azonkívül, hogy más kajára álltak át és ugyanúgy várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön.

Én fogytam 15 kilót úgy, hogy elkezdtem futni, és mindig emeltem havonta a nehézséget, közben meg figyeltem arra, hogy ne egyek édességet, és ne 2 tányérral szedjek az ebédből, és este 6 előtt vacsorázzak meg. Évek óta remek alakom van, azóta is sportolok, és nem zabálok. Nem kellett hozzá se Norbi, se senki, csak elhatározás meg hajlandóság az életmódváltásra. Nem bántam meg.

2012. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Én nem hiszek Norbi termékeiben. Egyszer vettem (véletlenül!) egy kalácsot, és borzalmas volt, senki nem tudta megenni.

Max. azért fogyhat tőle az ember, mert amíg nem készülök éhen halni, addig biztos nem eszem ezeket...

2012. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Én Norbi kickbox videójára pattogtam itthon sokáig (és még mostanában is, csak ritkábban), de az jó volt. Ettem én a disznótorostól kezdve füstölt kolbászon át mindent, mégis leadtam 2 hónap alatt 5 kg-t. Most 73 vagyok, 173 cm mellett, és végre lapos a hasam:)

Amúgy az Update kajákat sosem próbáltam, egyik ismerősünk tolja intenzíven, de egyfolytában sír h nem fogy. Szal ezek a kaják sztem is kamuk, egyszerűen csak üzleti fogás.

2012. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, a videói jók, mert ugye alapból a fogyáshoz mozgás kell, meg egészségesebb, kevésbé hízlaló ételek.

De nekem senki ne mondja, hogyha egy olyan lisztből sütök kenyeret, ami félig sima búzaliszt félig meg valami teljes kiőrlésű (eléggé tájékozatlan vagyok, nem tudom pontosan milyen a Norbis lisztkeverék), akkor abból ehetek dögivel. Én csak teljes kiőrlésű lisztet használok (olcsóbb mint a Norbi liszt), de még így sem eszek belőle túl sokat. És mégis fogyok, minden csodakaja nélkül.

2012. jún. 15. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Azt hiszem "norbi módszere" a szénhidrátbevitel visszafogása és a mozgás. Nem láttam még közelről update terméket de úgy tudom az bennük a speciális hogy csökkentet szénhidrát tartalmúak. Mindenki akinek van egy kis józan esze mondhatja hogy ez a módszer nem egy nagy találmány, de ha belegondoltok félelmetes hogy hány fogyókúra van ami még ezeket az alapokat sem ismeri fel.
2012. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én leszek az ellenpélda: 6 hónap alatt 25 kilót fogytam az Update ételekkel, meg Norbi és Réka fitnessvideóival.
2012. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A kódrendszer lényege, hogy magadtól eszel kevesebbet.

A Norbi termékeket nem mindennapos fogyasztásra tervezték, hanem arra, hogy ha megkívánod, akkor ne kelljen megvárnod a reggelt ahhoz, hogy édeset egyél.

2012. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A Norbi módszer lényege, hogy visszafogod a szénhidrátfogyasztásodat. Ezt az Update termékek nélkül is el lehet érni, csak nem eszel cukrot, kenyeret, lisztes dolgokat, krumplit stb. Az Update termékek azoknak valók, akik ezt nem bírják ki, mindenképpen ennének ilyenek, megvehetik Norbitól a csökkentett szénhidráttartalmú változatot.

Először meg kellene érteni mi a Norbi módszer lényege, mert az tényleg jó, a termékek már szerintem nem annyira.

2012. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!