Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 7 alkalommal megcsinál...

Ha heti 7 alkalommal megcsinálom Rubint Réka- Add önmagad (2011 es verzió, asszem a 3. ) és csak az update ételeket eszem, meg gyümölcsöt pluszba, akkor mennyit fogyhatok kb 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Van rajtam némi súlyfelesleg, és már 3-4 hete rendelek update ételeket (csak ebédet és azt osztom ketté, vagyis vacsorára is azt az egy adagot eszem) de nem nagyon látok változást, bár most egy betegség miatt nem nagyon mozoghattam...

ha most elkezdem a Rékát mindennap csinálni, annak lesz hatása mondjuk egy hónapon belül? Vannak róla tapasztalatok?



2012. máj. 13. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem Rubint Réka videóit, meg az update kajákat sem ismerem, de sokan dicsérik. Tartsd be a szabályokat, és ne akarj 1 hét alatt 1 kg-nál többet fogyni.. Sok sikert:)
2012. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Aki hízni akar az sokat eszik.

Hogyha te fogyni akarsz akkor csökkencsd a táplálékbeviteledet.

Viszont mozogj is rendesen és igyál tejet, mert az segíti az agyagcserét.

Szerintem ne rendelj semmi ilyen update butaságokat.

2012. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a másodiknak:Elég keveset eszek, egy ebédnyi adagot egy nap plusz gyümölcsöt(mint már fent irtam). Mozgás is volt, de már 2 hónapja semmi... :S és a fogyás is leállt...


igazából azoknak a véleményére lennék kiváncsi akik már csinálták a tornát. :)

2012. máj. 13. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptember óta táplálkozom update szerint!

10kg ment le eddig (igaz kb 3hónapig,rengeteget "bűnöztem,így akkor nem ment le egy dkg sem)

Mozogni nem sokat mozogtam,mikor rám jött,akkor Rékáztam,futottam! 2hete minden nap szoba biciklizem napi fél órát, rékázom, néha zumbázok vagy elmegyek futni! Szépen megindult a fogyás, igaz a kalóriabevitelre is figyelek!! Én nem rendeltem a kaját, az update pékségben csak lisztet veszek, azzal készítek mindent ami lisztes Pl tésztát gyúrok! Cukor helyett édesítőt használok, így olcsóbban is jövök ki, de a fogyás garantált! Egyébként heti 0,5-1kg-al számolj! Remélem segítettem! :)

2012. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segitettél. :) erre voltam kiváncsi. :)
2012. máj. 13. 20:27
 6/6 anonim válasza:
Te igazi seggfej
2023. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!