Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan lehetne már fogyni az...

Hogyan lehetne már fogyni az Update-el?

Figyelt kérdés

3-as kód,2-es kód s 1-es kód, amelyet egész nap lehet enni.


1-es kódba sorolja az Update a borokat s a mozzarellát is például,akkor most én borozgatok és majszolom a mozzarellát és majd ezzel fogyni fogok....ha ez ilyen egyszerű lenne.


Mi értelme van elhitetni az emberekkel,hogy lehet fogyni az Update-el,mikor nincsenek megszabva semmilyen határok és nagyon könnyen túleheti magát az ember ,ekkor meg nyilván nem fog lefogyni.


Vélemények?


2012. okt. 12. 17:40
 1/8 anonim válasza:
29%

Szia!

Én 2 hete kezdtem el párommal az update ételt enni,3kg már lement,páromnak meg 4.Teletál.hu-n(update)tudsz regisztrálni,s rendelni menüt,vagy csak ebédet!Nagyon drága,de megéri.Koleganőm 25kg-t fogyott 7hónap alatt,már vékonyabb nálam.Én 66kg voltam,most 63alatt picivel.Ha nassolni akarok,akkor is update termékeket veszek a boltban.Kitartás,éhezés nélkül fogyhatsz!!!!!!:)

2012. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

én 9 hónap alatt 30 kilót fogytam, már nincs sok vissza, szóval lehet....

És ha elolvasod a könyvet, akkor azért látod, hogy vannak határok. Nem lehet éjjel nappal több litert bort meginni. És az sem mindegy, melyiket iszod...

2012. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert szénhidrát és nem zsírtartalom alapján sorolja abba, ugyanis a felesleges szénhidrát alakul át zsírrá, valamint ez okoz folytonos evés a vércukorpörgés miatt.
2012. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Update-tel.
2012. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet vele fogyni, én nem rendelem a kaját csak kódok szerinte eszem, valamint kenyérből használom az Update-et..de 3 hónap alatt 10 KG-ot fogytam!
2012. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez igényel némi táplálkozástudományi ismeretet..


Az update egészségtelen, a termékei miatt. Illetve tejtermékeket ajánl, gluténnal és szójával dúsított gabonás sz.arokat.


De szénhidrátszegény, és ezért lehet fogyni vele. Ne vitatkozz több 100 lefogyott emberrel és a tudománnyal.


Tök mindegy mennyit za.bálsz, ha a vércukor és inzulin szinted stabil, akkor nem zsírosodsz rohadtul mindegy milyen energiamérleged van! A test nem egy gép, nem bemenő és kijövő mennyiségek határozzák meg, hanem hormonális rendszer!


Tehát lehet fogyni vele, csak sz.opás mert baromi káros a sok glutén, szója, adalékok.. Meg nem kéne ajánlani a mozzarellát sem.

2012. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az update nem arról szól, hogy egyél adalékos cuccot, ezt már vagy százszor elmeséltem, kedves Harcművész, csak hogy pontosítsuk a dolgot.

Ilyeneket azok esznek, akik lusták arra, hogy főzzenek maguknak az update szerint és megnézzék egy terméken a feliratot, mielőtt megveszik.

Elhiszem, hogy átmosták az agyadat, nyugodtan hihetsz abban, amiben akarsz, csak ne terjeszd az igét. A mozarellával pl. semmi gond nincs, ha normális minőséget veszel (és nincs benne semmi, csak tej, só és kultúra). Az update light zsírszegény rémálom tényleg egészségtelen, 4 soron keresztül folytatódik az adalékanyagok felsorolása, de ez már NEM sajt.

Tudom, nálad a tej az egyik főmumus, de még egyszer sem írtad le, hogy mit ajánlasz a nőknek, akiket fokozottan veszélyeztet a csontritkulás (nem huszonévesen, hanem majd 60-70!!), és a megelőzéséhez szükséges kalciumot leginkább a napi tejtermékfogyasztásból nyerhetik (nem CSAK abból, de részben igen).


Ha valaki olvasta Norbi első könyvét, abban le van írva, hogy normális, nem light! alapanyagokból is lehet főzni és lehet fogyni, csak sajnos közben rájött, mekkora biznisz, és most már tényleg tele vannak a boltok fogyasztásra alkalmas szeméttel.


Én sose vettem ilyet, de a módszer nekem is működött.


A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy az, hogy 1-est egész nap lehet enni, nem azt jelenti, hogy reggeltől estig tömheti magába az 1-es kaját, hanem abból is csak addig lehet enni, ami még megfelel a normális mennyiségnek. Senki nem állította, hogy napi 10 kg mozarellával és 5 liter borral fogyni fogy.

És a 3-as se úgy működik, hogy reggelire meg lehet enni egy kisebb lavór sült krumplit 4 kakaós csigával, hanem úgy, hogy lehetőleg ezeket ne edd, de ha mégis megkívánod, akkor reggelire ehetsz 1 kakaós csigát VAGY kimondottan kis mennyiségű, fél menzaadag sült krumplit.


Az update kaják egészségtelenségről: aki eljut oda, hogy fogyókúráznia kell, valószínűleg korábban sem nézte az összetételt, és nem táplálkozott egészségesen. Ennek eredményeként hízott el. Rosszabbul nem jár, ha update-re vált, ugyanott van, max. nem hízik tovább, ami viszont előny.

Úgyhogy ha már valaki mindenképpen ilyet akar venni, ezt ne felejtsük el. Bár továbbra is azt gondolom, hogy felesleges pénzt kiadni rá, csak oda kell figyelni.

2012. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mozzarella (tej) az sz.ar, a bocik eszik. A tejben lévő hormonok, autoimmun folyamatokat kiváltó fehérjék ugyan váltakozó (akár csak kis) koncentrációban vannak jelen a sajtokban, na ennyivel tényleg jobb mint a joghurt.


Ha meg kódokat akarsz? Akkor egy sima lowcarb táplálkozás, azzal meg persze hogy fogy a sok birka. De ez unalmas már..

Sokkal izgibb, hogy a lowcarb sütijük mennyi betegséget okoz hála a sok szójának és gluténnak ami benne van.


Mondom, aki nem eszik norbi terméket 'csak' kódokat követ az meg sima lowcarb táplálkozást folytat.. csak nincs annyi esze, hogy magától figyeljen a ch bevitelre, inkább kódokat használ.. gratula. A hús és zöldség evéshez nem kell sok ész, kódok stb. de biztos hogy korrekt táplálékok szemben a tejtermékekkel.

2012. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!