Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Akinek bevált Rubint Réka...

Akinek bevált Rubint Réka tornája! Fogytál vagy csak alakot formáltál vele? Ittál utána fehérjeturmixot vagy anélkül is használt?

Figyelt kérdés
Az első mondat egyfajta megszólítás, hogy a kérdés azoknak szól, akiknek bevált Réka tornája. Pocskondiázni és hasonló dolgokat csinálni nem itt kell. Köszönöm!
2012. nov. 3. 01:03
 1/6 anonim válasza:
reggel vagy este egyél mert reggel 300%-al több zsírtartalmat veszítesz mivel nincs semmi emészthető a gyomrodban igy hát a zsirtartalékhoz fog. Igen viszonylag jól formál.. nem én tapasztaltam :) De ahhoz kitartás és rendszeres mozgás kell! nem úgy hogy jajj most ma megcsinálom másnap nincs kedvem inkább sütit eszek.. Ha csinálod kiváló alakod lesz:)
2012. nov. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni,hogy egy héten 4-5 alkalommal szoktam 20-20 perc comb-és hasformálást csinálni,és ezt ki szoktam egészíteni 20 perc csípő-vagy felsőtestedzéssel. De minimum fél év kell hozzá, hogy látszon is valami. Én már egy éve csinálom, ugyanolyan rendszeresen (heti 4-5 alkalom) és nekem bevált. Tök jól lement a belső combom, persze nem csak ezt csinálom. Nyáron futni is eljártam. De a látványos változás nem jön egy-két hónapra, kitartás kell hozzá, méghozzá nagyon nagy.Engem az motivált, hogy tudtam, minden tornával teszek egy kis lépést a cél felé.
2012. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem ittam semmilyen turmixot, csak egészségesen táplálkoztam, és fogytam 20 kg-ot.
2012. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Szilvia, nagyon nagy gratu!
2012. nov. 3. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Bár futottam is a nyáron és igyekszem kadió edzéseket is csinálni + az étkezésemre oda figyelni. Január óta több mint 10 kilót adtam le. Most már csak a hasamból kellene még egy kicsit leadnom, ha ez sikerül akkor teljesen elégedett leszek magammal.
2012. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy naponta reggel reggeli előtt 20 percet tornáztam Rékával, és estefelé vagy 40-et, vagy 60-at. Mellette kevesebbet ettem, fehérjeturmixot, meg ilyeneket nem ittam, de pl nasikból csak Norbisat ettem, azt se túl sűrűn. Így fogytam 5 kg-ot 1,5 hónap alatt, de sajnos vissza is szedtem egy gyógyszer miatt, de maga a torna hatásos volt megfelelő étrenddel.
2012. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!