Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van olyan, aki Rubint Réka...

Van olyan, aki Rubint Réka edzéseit csinálva fogyott? Ha igen, akkor mellette, hogy étkeztetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 21:23
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én candida diétát csináltam Szoó Judittal kiegészítve. Se cukor, se fehér liszt, se élesztő, se krumpli, rizs, tészta, max durum ritkán.

Egy év alatt 20 kilót fogytam stabilan és akkor már 1-1 apró bűnözés is belefért :)

Hajrá!!!

2012. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Combi27 válasza:
egy év alatt 20kg? én 4 hónap alatt adtam le 18-at, cukorbetegek étrendjével..napi 6-7 étkezés, 200gramm szénhidrátbevitellel..ha még mellé sportoltam is volna, a duplája ment volna le...ettél amúgy valamit? nekem süti, pizza, nokedli,palacsinta stb.. is belefért az étrendbe, és "bűnöznöm" sem kellett
2012. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Combi27 válasza:

hogy a kérdésre is válaszoljak:n

api 1-2 óra intenzív mozgás mellett ehetsz bármit, csak mértékkel :) amit Norbiék csinálnak az szemfényvesztés.

Ha sportolsz nyugodtan ehetsz bármit, nem kell hülye Update menü meg ilyenek....csak a mértéket kell ismerni..

2012. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!