Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mit egyek hogy lefogyjak 10kg-ot?

Mit egyek hogy lefogyjak 10kg-ot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végezz heti min.3x aerob edzést és diétázz.
2013. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mikor gyúrtam használtam fehérje porokat,creatine... nem is az a lényeg hanem az hogy fehérjére mindig rá volt írva hogy evés után kell inni na hát én kipróbáltam mi lesz ha evés előtt iszom meg. Egész nap szinte nem ettem mert olyan jól lakottságot éreztem!!
2013. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
60%

Szerintem a paleo-diétát alkalmazd. Nézd meg a google-ban: paleolit.hu

Nemcsak fogyni fogsz, hanem minden tekintetben visszatér az egészséged. Ha van valamilyen eü. problémád, az kb. fél év múlva teljesen elmúlik. Minden gyógyszered a kukába fogod dobni, egyáltalán nem lesz rászükséged.

2013. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MrPifta ***** válasza:
akkor fogysz, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit eszel. Vagy kevesebbet egyél, vagy mozogj többet. De mindegy, mit eszel.
2013. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
havat.
2013. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 malaci63 válasza:
Először is ne higgy a csodákban,Döntsd el hogy fogyni akarsz,és miért,ha meg van az okod kezd el.Egyél mindent ami eddig jól lesett,de jóval kevesebbet.Foglald le magadat valamivel hogy ne az evésen járjon az eszed(például hasizom gyakorlatok,fekvőtámaszok).Tartsd be az étkezési időpontokat,és ne hagyd kísértésbe vinni magadat egy kis nassolással.Tapasztalatból tudom.December 20 óta adom lefele a kilókat.Eddig 13 kg sikerült.Még van húsz.Sok sikert!
2013. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kérd meg a barátnődet, hogy eresszen pockot utánad!
2013. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!