Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt tudok magamról ledobni 7-10 kilót?

Figyelt kérdés

170cm, 62 kilós sportos lány vagyok, egy év alatt szaladt fel rám 5 kiló, és kezdek asszonyosodni. Heti 7-szer mozgok évek óta, szóval ez nem probléma. Update-módszert használok, délig 3-mast eszek (reggelire szottyos, kolbászos sajtos 1 db melegszendó- hogy ne legyen hiányom), utána már csak egyes kajákat eszem, viszont néha este bűnözök (pl szelet sajttorta). Ezt így tudom tartani, hogy ne legyen belőlem fogyi-depis.

Kérdés az lenne, hogyha ezt így követem, akkor mennyi idő alatt tudok lefogyni és mennyi kilót?

Nem eszek norbis termékeket, és kérlek, azok se írjanak, akik csak szidni akarják ezt a módszert, a kérdésemre szeretnék választ. Köszi



2013. jan. 30. 17:53
 1/3 Hodge válasza:
Én tudok fogyni heti 3-3.5 kilót is csak majdnem elájulok közben. Sztem heti 1-2 kilónál nem kell többet fogyni, mert akkor nem szenvedsz annyira. Az esti tortád inkább edd meg délben, vagy délelőtt. Minden ehetsz, csak keveset. Este viszont már csak sovány hús, sonka, zöldség. Ha eleget mozogsz mellé akkor szinte szenvedés nélkül is leadod így a heti 1-2 kilódat.
2013. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3, 3,5 hónap alatt, ha nem akarsz jojóeffektust a gyors fogyás miatt. Legfeljebb egy kiló fogyás normális hetente, de vannak hetek, amikor stagnál. Szerintem a 3 hó nagyon reális.
2013. febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még normálisabb a heti 0,5 kg fogyás. A kilók sem 1-2 hét alatt ugrottak rád. A gyors fogyás eredménye mindig a jojóeffektus. 5-6 kg nem sok, szépen leadod 2 hónap alatt, utána csak tartanod kell, ami nem lesz nehéz a mozgásadagoddal.

10 kilót ne fogyj, az már sok a magasságodhoz, ha nem akarsz gebe lenni.

2013. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!