Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan szeretnék magamról...

Gyorsan szeretnék magamról ledobni 15 kg-t! (1-2 hónap alatt) Mi lenne a legjobb mód erre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alma, ásványvíz. Mindkettő korlátlanul fogyasztható.
2010. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is, de ha lehet akkor inkább 20-at, mindezt úgy, hogy a melleim mérete semmit se változzon. :D


Na, viccet félretéve: nincs olyan módszer, amivel tartósan és egészségesen elérheted ezt. Heti fél, max egy kiló fogyás a jó. Ennél többet csak koplalással fogyhatsz, ami nem jó, mert akkor lógni fog a bőröd, tönkremegy a hajad, a körmöd, beteg lehetsz. És a legjobb az egészben az, hogy a leadott kilókat szépen visszaszeded, de talán még többet is. (Ezt senki nem hiszi el, pedig tényleg visszajönnek ezek a kilók és még egy plusz főt is hoznak magukkal kilónként.)


Ne legyél buta. Nem ennyi idő alatt híztál meg, ne akarj csodákat pár hét alatt. Szépen lassan tessék fogyni, és meglesz az eredménye. Ha nekiállsz egy egészséges diétának és mozogsz, akkor az elején úgyis könnyebben mennek le a kilók majd, tehát az első 1-2 hónapban sokat fogsz fogyni így is. :)

2010. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha írsz privátban elmondom nekem mi volt a módszerem(06.05 óta fogytam 13 kg-ot:))
2010. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
vágasd le az egyik lábad
2010. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15:57


a bunkóságodra senki nem volt kíváncsi:) vágasd le te... miért kell ennyire lealázni az embereket? szegény nem morbid tanácsokat kért, már elnézést.

2010. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 15:57


1 : kb 15 kg-t szertnék leadni és akárhogy is nézem egy lábam azért nincs meg 15 kg!


2 : nem hiszem hogy feletébb dekoratív lenne ha az egyik lábam csak úgy levágnám! Arról nem is beszélve hogy akár el is vérezhetek!!! Azt meg azért nem szeretném!!!


3 : Végül csak annyit kívánok neked drága hozzászóló hogy te is ilyen feletébb hasznos válaszokat kapj a kérdéseidre!!!!


UI: Javasolnám hogy te pedig valamelyik más testrészedet távolítsd el a testedről!!!!!


További szép napot!!!!!


Üdv a kérdező

2010. júl. 27. 16:27
 7/11 A kérdező kommentje:
A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2010. júl. 27. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
tudod kedves kérdező, igyekeztem a kérdésed értelmi színvonalán válaszolni. Egy hülye kérdésre ne lepődj meg, hogy hülye választ kapsz.
2010. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

oké! Hülye kérdésre hülye válasz? Akkor ha legközelebb ilyen hülye kérdéssel találkozol ne írj rá választ!!! Megsúgom neked ezzel mindenkinek jót teszel!!! Magad sem és a kérdezőt sem húzod fel!!!!

Üdv!!!

2010. júl. 27. 18:00
 10/11 ameoland ***** válasza:
Én tavaly nyári szünetbe egyszerűen csak visszavettem a kajából.Nem ettem kenyeret,tésztafélét,és édességet.A nyári szünet végére -25kg jött le.A plusz eredmény,hogy ha sikeresen megálltad,akkor a csokit nem fogod kívánni,mert fölöslegesnek tartja a szervezeted.Csak tudd utána megtartani a súlyodat:)
2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!