Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék pár kilót ledobni,...

Szeretnék pár kilót ledobni, de szívbeteg vagyok és nem mozoghatok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Most 163cm vagyok és 62 kg. :(

( 23/L)



2013. jan. 23. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mar egyszer belinkeltem ezt az oldalt,a mez es cimet(fahej) kevereke.Olvastam, aki hasznalta fogyott,artani nem art.

[link]

2013. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fahejas recept.Legjobb este,felforralsz 2 deci vizet,majd ha langyos teszel bele,1 kiskanal mezet es fel kiskanal fahejat,reggeli elött feloraval kell meginni felet,a masik felet alvas elött.
2013. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze! Mindenki tudja, hogy a boltokban kapható, netről rendelhető fogyasztószerek nem működnek. Csak az otthon összekevert fahéjas cuccok.


Istenem, 23 éves a kérdező, nem 13 !


Kérdező, elnézést, egy kis nevelő jellegű 'előjátékért'.

A fogyással nem lesz gond, de mivel táplálkozásról van szó, jó lenne tudni a szívproblémád mibenlétét. Szerintem nem fogok hosszan írni (nem tervezem) viszont annál komolyabb dolgokat, kérdéseket.


Tehát mi baja a szívednek, járni tudsz-e, milyen mozgás korlátozásra kell figyelni?


A szívproblémák nagyon gyakran összefüggnek a táplálkozással. Gyanítom neked nem érelmeszesedésed van, tehát az az egészséges táplálkozás, ami a fogyásban is segít, ugyan úgy ahogyan az egészséges keringési rendszer megőrzésében is, a szívproblémádat nem fogja megoldani.. De előbb tényleg jó volna tudni, mi van a szíveddel.


A fogyás egyszerű: sok zöldség, húsok és gyümölcsök. Szárazföldi állatok zsírja mellett a tengeri állatok zsírja is nagyon fontos. Növényi zsírokról táplálkozás terén nem beszélünk, nem eszünk (leszámítva a kókusz zsírt, olivát).


Edzés: tudni kellene, hogy mégis mennyit mozoghatsz, de ha nem vagy 23 évesen lakáshoz kötve, akkor Taichit erősen gyanítom, hogy gyakorolhatsz.


Utolsó kérdés: merre élsz?

2013. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szívbeteg vagy, a legjobb, ha orvosodat kérdezed meg, mit ajánl.
2013. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(főleg mert az orvosok komoly és hatékony táplálkozási szakértők, ezért van kevés beteg ember, aki beteg az is meggyógyul néhány hét alatt, egész életen át tartó gyógyszerszedés sem ismeretes, ha valaki orvoshoz fordul)
2013. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!