Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy néz ki egy napi étrend...

Hogy néz ki egy napi étrend 20 kiló fogyáshoz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 18:32
1 2
 11/18 anonim válasza:

Hát én most ezt a diétát csinálom:

[link]


Ez itt 2hét alatt akár 10kilót mínuszt is ír.

Persze ez attól is függ, hogy hány kiló vagy. Ugye minél több vagy annál többet fogysz.

Én 90kg vagyok most, jó lenne 10-et ledobni.

Haverom csinálta ezt egy hétig és 5-7kg körül adott le(ő 94kg volt mikor elkezdte).

2013. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Minden esetre a Norbi Update-es kajákat el lehet felejteni! Elolvasta már valaha valaki rajtam kívül az összetevőket? Olyan színezékek vannak benne amik más országokban be vannak tiltva, mert rákkeltőek. Az a rengeteg édesítőszer, amivel tele vannak nyomva, mérgezőek, és egyáltalán tele van az egész mű dolgokkal, arról nem is beszélve, hogy gusztustalan az íze is az összes ilyen cuccnak.


Kiegyensúlyozott táplálkozás + mozgás + nagyon sok kitartás és türelem. 20 kilót minimum egy év alatt kéne lefogyni, ha tartós eredményre vágysz.


A cukrot elfelejtheted, ahogy van. Ha nagyon muszáj, használt helyette gyümölcscukrot, nyírfacukrot, steviát.

2013. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
6 után ne együnk?????? Mert mi van 6 után????? Jön a mumus? És ha hajnal 3ig fent vagyok??? Vagy ne együnk 6 után OK. 5.58kor bepakolok, aztán fél7kor lefekszek aludni. Felejtsétek már el ezt a bűvös 6után nem eszek sz@rt. Föleg, ha diéta alatt sportol is, hogy ne kellene enni egy kis fehérjét sport után. És ha este sportolt, akkor este kell megenni, különben az izom vész el, nem a zsír. Igen, a mérleg majd mutat súlycsökkenést, csak a zsírpárna ugyan akkora maradt, még löttyedtebb a test. 2Okg tiszta zsírt tartósan elveszíteni kb másfél év kitartó munka.
2013. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Norbi Update segít!!Én volt hogy 2hónapig csak egyes kódot ettem,fogytam, szálkásodtam és nem utolsósorban nem éheztem!!!Mert ez nem fogyókúra hanem életmód!
2013. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Előző vagyok,a Norbi módszerrel ehetsz 18után is!!!!
2013. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Minden módszernél kell enni este is, persze, ne egyél 6 után, ha 8kor mész aludni, de nem hinném, hogy sokan közülünk lefekszünk 8 magasságában :)

Én még most megyek egy kis sajtért és tojásért :)

2013. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az én véleményem szerint ne egyél 6nál később. Ha pl 10-11kor fekszel le aludni és addig megéhezel. Akkor vagy kibírod éhesen, vagy egyél egy almát vagy egy kis sajtot amivel csillapítod esetleg megszünteted az éhséged.
2013. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Almát még véletlenül se!

Nagyon savas és még éhesebb leszel tőle

2013. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!