Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm és 69 kiló. Ez szerinte...

163 cm és 69 kiló. Ez szerintetek nagyon sok?

Figyelt kérdés

mennyit kellene fogynom?

tudna v.ki segíteni nekem a fogyásban vagy egy kalóriaszegény étrendet írni?



2012. nov. 23. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez azert szerintem mar a husi kategoria, bar kep jo lenne. kb 15 kg- ot kene fogynod, hogy a legjobb formadat hozd... az en velemenyem szerint.
2012. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15kg-ot minimum kéne szeintem is. Ajánlom Robb Wolf - Paleolit megoldás könyvét. Egyszerű és ez mindenkinél működik :)
2012. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Mozogj sokat ,mondták már ezt?Gondolom lány vagy ,és fiatal.Kalóriaszegény étrend csak ideiglenes megoldás,ha lefogysz tőle utána újra normálisan eszel majd és újra hízni fogsz.Ha még nem sportolsz kezdj el valamit ,ami tettszik.Ha már sportolsz akkor duplázd meg a befektetett energiát.A neten nagyon sok fogyokúrás recept,ötlet,stb van, ha kínozni akarod magad választhatsz máj és vesegyilkos szereket is.Egyébként tényleg jó lenne egy kép rólad,van akinek jól áll a kis felesleg.Ismerek hasonló magasságú 90kg-os nőt ,semmi gondja nincs magával.
2012. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de azért 14 évesen kicsit soknak gondolom ezt magamon....

nem jó az évfolyam legducibb lányának lenni :/

2012. nov. 23. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg sok egy kicsit 14 evessen 69 kg...a lenyeg hogy bird ki hogy legalabb este ne egyel nagyon nehez nekem is foo a kitartas...
2012. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, egy 15 kiló lemehetne. Viszont szerintem 14 évesen ne kezdj el diétázgatni, egyél mindent de mértékkel.

DE sportolj mellette.

2012. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ilyen az alakom :

[link]

2012. nov. 24. 12:10
 8/13 anonim ***** válasza:
ha ez te vagy, akkor nagyon jól nézel ki :)
2012. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezen a kepen annyira nem latszik, dehat a kep lehet csaloka. Ettol fuggetlenul is erdemes lenne elkezdened odafigyelni, hiszen te magad mondtad, hogy rossz az evfolyam legducibb lanyanak lenni.Nem mellesleg meg inkabb most tanuld meg, hogy tarthatod magad formaban, amugy csak a kilok gyarapodnak majd...
2012. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Misa-Misa ***** válasza:
55-58kg lenne az ideális
2012. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!