Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki jó és bevált diétákat...

Valaki jó és bevált diétákat tudna mondani?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
36 500 napos hús + zöldség gyümölcs diéta
2013. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenből eszel de fele annyit:)

mellette mozogsz minimum 1 órát heti

4* ez legyen futás,úszás,kardio,aerobik stb...

ha betartod és mellette sok vizet iszol akár 2-3hónap alatt már a tükör is mutatja az eredményt!! ; )

2013. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

ez mekkora f@szság!! NEM lehet mindenből enni!!

Hús, zöldség, gyümölcs, magvak. ENNYIIII!!!! + heti minimum 3-5x mozgás.

2013. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Berserker48 válasza:

Én csak azt tudom mondani én hogy csináltam, nagyon sok lejött belőlem.

Mindennap megettem egy fél hagymát, napi 3 liter folyadék, rendszeres test mozgás és sok zöldség, gyümölcs. 6 óra után már nem eszünk :)

2013. ápr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt megjegyezném, hogy ez az este 6 után már nem eszünk, ez nem mindenkire igaz. Az a lényeg, hogy lefekvés előtt 3 órával egyél utoljára, és keveset. Azért nem állja meg a helyét az este 6 óra, mert különböznek az emberek életmódjai.
2013. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, hagyd ki a kenyeret, tésztaféléket, mindent amiben cukor van (gyümölcsök is lehetnek magas cukortartalmúak, az is hanyagolandó!)

Ez azért jó mert egyáltalán nem kell koplalnod, finom, laktató, és sokfélét ehetsz, a felsoroltak kihagyásával is.


És ami még gyakori tévhit!!:

Attól hogy egy kaja kifejezetten nem hízlal, az nem azt jelenti hogy abból zabálhatunk akármennyit!! :P


Abból is csak mértékkel. Tojás, hús, zöldség. gyümölcs.

sajtok, túró... (húsfélékből a csirke és hal főleg, de más is oké ami nem túl zsíros)( gyümölcsből amiben nincs sok cukor!)


Ezek a legjobbak. Nekem eddig 2 hónap alatt 15 kg mínusz. csak azzal hogy kihagytam az étrendemből a kenyeret meg minden lisztes dolgot..

Hadd ne mondjam, ha mozognék is hozzá több lenne:)

2013. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!


Elsődlegesen a finomított szénhidrátokból készített ételeket hagyd el, mint a pék készítmények, tészta félék, krumpli, rizs, édességek. Nekem bevált.

2013. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A Tengerész ***** válasza:
Ha csak fogyni akarsz akkor semmi diéta. Felét enni dupláját mozogni, havi 1 kiló lemegy. Ennél gyorsabb fogyás nem kell, a plusz kilókat se pár hét alatt szedted fel.
2013. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van ezerféle fogyókúra recept "90 napos", meg "semmi kaja, csak mozgás", stb. Ezeket kiválasztani, és ezek közül ismeretlenek tanácsára hagyatkozva dönteni felelőtlenség.


Kérdés, hogy mit szeretnél? Egészségesnek lenni, hízni, fogyni...

Ha csak a fogyókúrára szorítkozunk, akkor is ezer van, és különböző embertípusoknak a különböző dolgok válnak be, és gyakran a tartós eredményhez, és egészséghez önfegyelemre, körültekintésre, felelősségre és szakértelemre van szükség.

Szóval ne a netről tölts le egy ingyenes kúrát, hanem keress fel egy dietetikust. Nyilván pénzbe kerül, de az egészség a legértékesebb.

2013. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindennek a kulcsa a mozgás!

Ha mozogsz, akkor mértékkel bármit megehetsz. Én semmit nem hagytam ki, amit eddig ettem. Nekem nincs pénzem a halra, gyümölcsökre (vagyis annyi gyümölcsre, hogy egy nap megegyek 2 kg-ot) meg hogy mindenből a teljes kiőrlésűt vegyem, nem állok olyan jól anyagilag, hogy heti 3000-5000 ft-okat arra költsek, még is letudtam fogyni mozgással, és sehol nem vagyok plötyedt.

2013. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!