Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a Norbi...

Mik a tapasztalatok a Norbi update-tel kapcsolatban? Csináltad már? És ha igen, milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Azok válaszai, akik úgy fikázzák, hogy nem próbálták ki, nem érdekelnek!
2009. máj. 16. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont most fogyózok Norbi update-tal közel 3 hónapja. Szerintem egész jó én 13 évesen 156 centivel 54 kg voltam most vagyok 47 kg. Szóval egész jó.
2009. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,en tavaly csinaltam az update-dietat,es mindenkinek csak ajanlani tudom!!fontos tudni szerintem,hogy nem csak a Norbi termekeivel lehet eredmenyt elerni,hanem csupan ha betartod az eloirt idokorlatokat.a legjobb benne,hogy ez nem is dieta,hanem egy taplalkozasi rendszer,es sose vagy ehes,mert mindig ehetsz valamit,akar este 11-kor is.valoban szuperjo anyagcseret biztosit,ami a duciknak nagyon jo,mert ok pont a lassu anyagcsere miatt ducik.es szerintem fontos elolvasni Norbi konyveit,mert mar tobbfele Update-dieta letezik,es mindenki ki tudja valasztani a neki megfelelot.plusz ha meg mozogsz is heti 3-szor,meglatod,nagyon jol fogod erezni magad a borodben!!bar en sosem voltam kover,de nagyon rovid ido alatt fogytam le vele(kb 1 honap alatt 3 kg)ugyhogy hajra,jo egeszseget!
2009. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. máj. 18. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!