Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Csak én érzem úgy, hogy az...

Csak én érzem úgy, hogy az update1 ételek a diabetikus ételek "márkásabb" és drágább változata?

Figyelt kérdés

Direkt összehasonlítottam bizonyos ételeket, amikre ráírják az energiatartalmat stb és arra jöttem rá, hogy pl egy desszertből vagy pudingból ugyanannyi van a "CBA" v "Star" meg mittomén milyen feliratok vannak még, mint az update1 feliratún, ízre is ugyanolyan, csak az update1 kb 30 ft-tal drágább ha egyik sem akciós.

Tulajdonképpen fölösleges elvből update terméket venni, hiszen össze lehet azt válogatni olcsóbban is, csak egy kis "melót" igényel (sajnos vannak kivételek, de azok nem alapélelmiszerek).



2013. aug. 14. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Az update termékek szénhidrátszegények.

A diabetikus termékekben max. nincs cukor. A diabetológia zsákutcában van, iszonyat értelmetlen demagógiákat követ jelenleg.


Az update más okok miatt problémás. Szeméttel váltja ki a szénhidrátot, így valamiben jobb mint a kommersz termékek, de még így sem ajánlott fogyasztásra.

2013. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az Update1 a legalacsonyabb GI-s termékek, ugyanúgy mint a diab termékek.
2013. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A GI amúgy csak egy érték.. nem eléggé sokatmondó. :)
2013. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a diab termékekben nincs cukor és ennyi. Nagy részét nem veszem meg a cukorbeteg gyerekemnek, mert nem jók. Akkor már inkább az update.
2013. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
update.. én is nézegettem más termékeket, amik még csomagolásra is ugyan olyanok, még a termékleírás is ugyan az.. szerintem a péksütiken kívül egyiknek sincs értelme tőlük... annyira nem megy Norbiéknak, hogy saját gyáruk legyen ennyi féle termékre...
2013. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:) Én pont ma néztem, hogy a Ceresnek van szénhidrátcsökkentett kenyere, ami 300 ft, a kíváncsiság kedvéért megnéztem, hogy az update 1 kenyér kalóriatartalma mennyi ehhez képest és a Ceresben kevesebb volt! (és fele annyiba is került) Azt, hogy egyébként mi van bennük persze nem tudom...
2013. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
lehet, hogy a ceres kevesebb kalória, de a vércukorszintet sokkal gyorsabban emeli. mi állandó vc-kontrollal próbálunk új ételt, tezdzik vagy sem, az update nem okoz hirtrlen elkedést, ebben valóban tudja, amit hirdet. ellenben pl a diab nápolyibsn nincs cukor, de finomliszttel készül, hát kösz.
2013. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szeretem leírni a frankót.

Minden ilyen kaja mű lesz. Ch csökkentett.. sosem lesz jó, mert az alap eleve.. sz.ar :)


Igazából ilyen mandula meg kókusz lisztekből lehetne jó lowcarb sütiket, kenyeret csinálni (nem szójás szemétből) ezek még fogyaszthatók is lennének (vagy pl. u1 lenmag liszt, ha nincs tele adalékokkal) de ezek nem olcsók.. Legjobb talán lemondani a kenyér és péksüti élményről, ez a végső nagy tanács.

2013. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az update termékek, csöves diabetikus termékek átcsomagolva...
2013. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

őszintén kívánom annak, aki szt a válaszom semmit nem ér, hogy neveljen cukorbeteg óvodást. A két kezét össze fogja tenni azért, hogy van update. A diab termékek 90%-át nem eheti meg a gyerek.

Idióták.

2013. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!