Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire/tízóraira jó ez a...

Reggelire/tízóraira jó ez a müzli recept?

Figyelt kérdés

Diabetikus baracklekvár,zabpehely,kókuszreszelék,frissen reszelt citromhéj.

Nagyon hizlalhat?



2012. dec. 13. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem az ételek hozlalnak értsük már meg, hanem a kalóriaplusz, az egyetlen baj vele hogy nincs benne fehérje és gyorsan felszivodo cukrokat tartalmaz
2012. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Magyarul nem jó.

Köszi!

2012. dec. 13. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Neeeeeem.Az első szerintem nem jót írt.

Nem mondom hogy minden nap,de hetente 2-3x mehet simán.reggel kell a cH(szénhidrát) mert anélkül nincs fogyás.Inkább főzz te be diétás lekvárt abba tuti nincs cukor..:) csináld édesítővel nekem is olyan van.Az gyakorlatilag csak barackpüré meg dzsemfix.Annyi belefér.

2012. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs benne zsír, így nem vált ki megfelelő emésztési ingert.


Diabetikus baracklekvár..? Veszélyesen hangzik, és ezt a cukros baracklekvárhoz képest értem. Meg gyümölcs nem reggel kell (10óraira már ennék én is gyümölcsöt).

Kókuszreszi mindig jó.

Zab? Fölös ch, glutén, én nagy zabevő voltam, anno.. de nem olyan jó kaja mint szeretik állítani. Gabona ez is.


A zab miatt "hizlalhat", de fontosabb hogy (szinte) nincs benne zsír és fehérje, csak szénhidrát.

2012. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Végül inkább simán zabpelyhet ettem xD

2012. dec. 14. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Sima zabpelyhet?! Hát az nagyon finom lehetett.......xxd
2012. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol hallottad azt a baromságot kedves második hogy fogyáshoz kell a szénhidrát?
2012. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt terjesztik, hogy ha valaki nem eszik szénhidrátot (kenyeret, de minimum zabot vagy rizst) akkor meghalnak.

De komolyan így állítják be a dolgot, tehát hol hallotta: a tévében, rádióban, újságban, egy orvostól, dietetikustól.. ez a mainstream baromság most.

2012. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja nem úgy csak simán! xD

Fahéjasan! :D

2012. dec. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!