Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nem lehet megoldani valahogy...

Milagros:) kérdése:

Nem lehet megoldani valahogy az ebédrendelést ha nem tudok minden délelőtt otthon lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék Update ebédet rendelni, viszont egyetemista lévén sajnos nem tudok mindig otthon lenni a szállítás időpontjában, összevissza vannak óráim. Nem lehetne ezt megoldani szerintetek valahogy? Nincs valami olyan hely pl.: Update bolt itt Pesten ahová kiszállíttathatnám a kajámat,beteszik hűtőbe és délután érte megyek, másnap pedig megenném az ételt ebédre..Vagy vmi személyes átvátel, ilyesmi..Minden lehetséges megoldás érdekelne:)

Köszi:)


2013. dec. 8. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem az Update-től rendelek, de nálunk úgy van hogy egyszerre fizetem az egész hetet. Nem feltétlenül hétfőn, ha nem vagyok otthon, de a hét első felében. Ha nem vagyok itthon, itt hagyja a futár a kaját az ajtó előtt. Sajnos kártyás fizetés nincs, de mostanában SZÉP kártyával fizetek, akkor nem is kell vele találkoznom. Ha tudom hogy korábban kell elmennem valamelyik nap, akkor rendelek előző napra 2 kaját, és arra a napra nem.
2013. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így vagyok, én előre fizetek online, az ajtóm előtt a kaja, a futárt nem is szoktam látni...
2014. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!