Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek mi a legjobb/legha...

Szerintetek mi a legjobb/leghasznosabb Update termék?

Figyelt kérdés
Nekem melyik jött be legjobban? Vagy melyik hiányozna, ha nem lenne?
2014. jan. 24. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elvileg van pezsgőjük és elvileg jó (de semmijük nem hiányozva)
2014. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyik sem hiányozna, mert nem fogyasztom, helyette inkább más lisztet, nem finomított fehéret, ami az ő termékeiben van.

Van más szh csökkentett tészta is (dw), ami olcsób pl.

Pezsgő? :D Ne nevetessetek könyörgöm!! Az egy mezei szárazpezsgő, és bor, átcímkézve, kicsit nézzetek utána bor és pezsgőkészítésnek.

Sajt, update sajt felesleges, nincs benne annyi cukor, és van ennél kevesebb cukor tartalmú normál sajt amúgy is.

Só...röhej. Főleg, hogy tele van káliummal, és inkább nem adnék tippeket, mit okoz.

A nasikat megértem, ha az ember útközben megkíván valamit, és fogyis akar maradni. De kb. ennyi.

2014. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Hát nézd.. nem tudtam jelentéktelenebb terméket írni.


Először én is a sóra gondoltam, de aztán nekem is eszembe jutott, hogy az mintha tele lenne káliummal persze..


Így maradt a pezsgő, pont azért mert az egy száraz pezsgő, és nincs vele semmi updétes gáz.


Ha lenne wc papírjuk, akkor azt írnám leghasznosabbnak.

2014. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De miért válaszol olyan, aki nem is fogyasztja ezeket a termékeket? De most komolyan.. legyen már ennyi eszünk, hogy ha nem hozzád irányul a kérdés, akkor inkább nem válaszolsz rá.. Olyan nehéz átugrani a következő kérdésre, amihez talán érdemben hozzá is tudsz szólni?
2014. jan. 24. 13:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok, aki fogyasztaj, szoktam rendelni tésztát, mert cafeteriát tudom rá költeni, és akkor szénhidrátcsökkentettet választok néha inkább.

Túró rudit is szoktam, ha sparba megyek, és bekapnék valamit.

Folyékonyabb tejterméket nem, mert laktózos vagyok.

Fogyózom most is eléggé, mégis megy a termékei nélkül, tehát egyik se hiányozna.

Attól pedig, hogy nem fogyasztom, ismerem, utána nézek. Látom, ha megjelnik valami, ás utána nézek, mint a pezsgőnek és a bornak pl.

De te most ezt elfogadod, vagy mindenképp kukacoskodsz, mert nem istenítem? :)

2014. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

A leghasznosabb a Windows Update.

A Norbi Update kivétel nélkül mind műkaja...

2014. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem kukacoskodom, csak aki nem fogyasztja rendszeresen, nem ehhez van hozzászokva, annak miért hiányozna?

Életemben nem dohányoztam, így ha bezárják a dohányboltokat, nem zavarna. Na de annak, aki X éve szívja, annak nyílván hiányozna, nem?

2014. jan. 24. 14:31
 8/17 anonim ***** válasza:

Persze ez igaz.

Én objektíven válaszoltam többnyire, bocsánat.

Akinek van pénze vegye meg, nem mondom hogy jól teszi, akinek pedig nincs,van más alternatíva.

Azt meg remélem, elnézed, hogy pár abszurd termékre felhívtam a figyelmet.

2014. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát bocs.. hogy fogyasztanám, de nincs gusztusom szójalisztes glutén tésztához, káliumozott sóhoz, meg hizlaló gennyes tejtermékekhez..


Én igazán kipróbálnám, költenék rá, de az egészségemet mindig többre tartom. És ezért már nem is válaszolhatok.. pedig direkt írtam a pezsgőt, mert azt meginnám tőlük is (ha pezsgőznék)


:(

2014. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy 9 válasz született, de még egyik sem a kérdéshez tartozott.. :D
2014. jan. 24. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!