Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb zsírégető...

Melyik a legjobb zsírégető termék?

Figyelt kérdés
Aerobic edzéseken veszek részt,az oktató azt javasolta,hogy valamilyen természetes zsírégetőt is szedjek mellé,mert úgy sokkal hatásosabb.Nagyon sok terméket néztem meg az interneten,de nem tudok igazából választani.Melyik lehet a leghatásosabb?
2010. jún. 8. 09:51
 1/3 anonim válasza:
A benzinlámpa, gázperzselő és a lángszóró nagyon jól égeti a zsírt.
2010. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Pu-erh tea (asszem így írják :D) kapszulát szedtem, nekem bevált.
2010. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs (nem létezik) olyan növényi vagy kémiai anyag, aminek az elfogyasztása zsírt éget!

(jól rágd meg ezt a mondatot) :-)

Vannak fogyást segítő készítmények, amik különböző mechanizmusok álltal fejtik ki a hatásukat.

(pl. króm-inzulin érzékenységre hat)

Vannak thermogén anyagok, amik az alap anyagcsere sebességét fokozzák a testhőmérséklet 0,5-1,5 °C -os emelésével. Ezektől energikusabb leszel edzésen, mivel fokozzák a kalóriaégetés (NEM zsírégetés!) ütemét.

Ezek: ma-huang(ephedrin), fehérfűzfa kéreg (aszpirin), koffein, és részben a Clenbuterol is ilyen.

Van a klasszikus L-karnitin, ami a zsírsavak transzportjában vesz részt. Edzés nélkül haszontalan, mivel nincsenek szabad zsírsavak a vérben.

Edzés előtt 2000mg. jó szolgálatot tesz.

Van még a kiválló alfa-receptor blokkoló (yohimbine) ami a zsírsavak elégetését ösztönzi. (magától nem fog elégni természetesen) Sok egyéb pozitív tulajdonsága is van.

A másik mechanizmus, amivel a kalóriaégetés ütemét növelni lehet, az a pajzsmirigy stimulálása, ill. hormonkiválasztásának fokozása. Erre legegyszerűbb módszer a jodid (jód) fogyasztása napi 200-300 mcg. mennyiségben. Egyes thermogén anyagok (ephedrin) is hatnak a pajzsmirigyre a T3 hormon (trijód-tironin) serkentésével. Ez megint csak az össz-kalória (és nem csak a zsír) elégetését ösztönzi. Szintetikus formában orvosi ellenőrzés mellett szedhető pajzsmirigy -hormon (általában a gyengébb T4) de csak pajzsmirigy-alulműködés estén indokolt.

(ha valaki nem tud fogyni, ellenőriztesse a pajzsmirigyét)


Végezetül az én ajánlatom (Csak sportolóknak):

Reggel: 1 Alfa-burn (yohimbine) + 200 mg. koffein

Edzés előtt: 1 Alfa-burn + zöld tea kapszula (esetleg guarana) + 2000mg. L-karnitin

Lefekvés előtt: 1000 mg. L-karnitin


[link]

2010. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!