Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van itt olyasvalaki, akinek a...

Van itt olyasvalaki, akinek a Norbi Update ételektől (nem a Teletál-osaktól, hanem a boltban vásároltaktól) esetleg hasmenése volt?

Figyelt kérdés
Normális kommenteket kérek, mert nálam például ez többszörösen visszatérő probléma. És egyik terméknek se volt lejárt a szavatossága, amit ettem/ittam.

2014. jan. 28. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az édesítőszereknek lehet ilyen hatása arra érzékenyek el.
2014. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

:DDD

Nincs valami ételallergiád?

Én csak a ttálast ismerem attól nincs, speed fitt. Bár abban alig van étel.

2014. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Anyunak volt, mert tele van mindenféle édesítőszarokkal. Pl őt a nyírfacukor is meghajtja, szóval még azt sem lehet mondani, hogy a mesterséges cucc miatt van. Nem véletlenül van ráírva a rágókra sem, hogy nagy mennyiségben hashajtó hatású.
2014. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 VWXYZZS ***** válasza:
58%
Hát nem vagy egyedül. Sok embert megfosat. Tele van minden szarral.
2014. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Műkajáktól megesik.


És ez még csak enyhe kis tünet..

2014. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez sz@.r ügy... :-)

Hagyd a francba ezt a sz@.rt,kajálj tisztán és nem lesz gond!Nem utolsó sorban olcsóbb is lesz...

2014. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Én 2 éve élek Norbi Update alapján, nagy sok terméküket fogyasztom: liszt, édesítő, tészták, szörp, péksütik, puding, csoki, stb... Szerencsére soha nem volt semmi bajom. Nagy súlyfeleslegtől szabadultam meg az updatettel, és a mai napig is fogyasztom, mert nagyon egészséges.
2014. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, illúziókban élsz..


Mi nagyon egészséges? A szójás glutén liszt?? Vagy mire gondolsz hogy egészséges, kérlek ezt fejtsd ki bővebben, mert szerintem oltári nagy tévedésben élsz :S

2014. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem élek nagy névedésben, mivel úgy álltam neki, hogy gasztroenterológussal egyeztettem a cukrom miatt....

Ő bátran ajánlotta ezeket a termékeket, persze más nem norbis termékeket is ajánlott, de a fogyás szempontjából, nekem ezek a legjobbak.

2014. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

KAMU.


Neked ezek a legjobbak, mi? Miért, mi vagy Te? Ha ember vagy, akkor semmilyen szójás, búzasikéres műkaja, adalékanyagos vacak nem 'jó' neked.. akármennyire is bemeséled önmagadnak, vagy próbálod nekünk :)


Az alkoholisták is tudják, hogy jó nekik a szesz.. persze.


Fogyáshoz meg lehet hogy tényleg jó, mert lowcarb. Sokkal jobb is lehetne, de akkor nem amatőr gasztroenterológusokkal kellene konzultálnod táplálkozásról, ő persze hogy sok butaságot fog mondani. Én elküldeném lépcsőházat takarítani a gasztroenterológusodat.

2014. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!