Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi kaját eszek, szénhidrát...

Norbi kaját eszek, szénhidrát illetve cukormentesen próbálom átalakitani az étrendem! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Szóval szülés után vagyok egy évvel jó sok kiló feljött most 110 kiló vagyok kb. Egy hete Norbizom illetve tartom a diétát, és egyenlőre eljárok Flabelosozni. Ha lemegyek 100 alá, szeretnék elkezdeni futni! Kérdésem az lenne, mivel lehetne az 500 forintos kenyeret kiváltani, illetve olyan ételeket enni, ami anyagilag nem ennyire megterhelő! Ötleteket, tanácsokat szeretnék kérni! Teljes életmód váltásra lenne szükségem. Annyit olvasok itt is illetve a neten is, hogy teljesen össze vagyok zavarodva mi a jó illetve mi a rossz!
2014. jan. 13. 15:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja... Vettem Dia-Wellnes márkájú cukor helyettesitőt...

Amit szoktam enni: natur joghurt zabpehely, virsli, tojás, rengeteg zöldárú saláták, hus, túró...

2014. jan. 13. 15:33
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Sóher Norbinak valamiből meg kell élni...

A natúr joghurt,virslit dobd ki,a többi jó! Az aldiban lehet kapni teljes kiőrlésű lisztkeveréket,abból lehet sütni egy kb.1.5 kg-s cipót,kb.300 ft. Kerűld a feldolgozott kaját! Lásd,hogy mit eszel!

2014. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
A kenyeret teljesen ki lehet hagyni, én pl tojást eszek, néha virslit, joghurtot, túrót, zöldségeket, sonkát, sajtot magában. Szerintem 80 kiló fölött ne fuss.
2014. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az tény hogy nem tudod mi a jó és mi a rossz. Viszont ha tényleg olvasnál annyit, akkor tudnád. A lehető legrosszabb dolgokat csinálod és a lehető legrosszabbul táplálkozol.

A flabélos egy nagy 0! Csak pénzlehúzás. Vagy mivel tudod nekem bebizonyítani hogy izmot épít és ezáltal fogyaszt? Ilyen kifejezés megint nincs hogy "Norbizom". Max ha Norbi a pasid és vele vagy. Eddz! Erősíts, szerezz be pár súlyzót, gumikötelet, kettlebellt. Fuss, ússz, kerékpározz, síelj...bármit ezek közül. Nem kell 500 ft-os kenyér. Egyéb sok fehérjét, tojást, túrót, sovány húst. Kevés szénhidrátot pl rizst. Édesség, finomított és előre elkészített dolgok kilőve! Máris olvadni fognak rólad a kilók, nem 100 hanem 60 kilót is el tudsz így érni.

2014. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! Egyenlőre csak annyit irnék hogy onnan gondolom h jó a flabi mert utána követő 2 napig izomlázam van... Norbizást helyettesitem: Shobert Norbi kajáját eszem. Amit tudom sokat elitéltek!! De miért is?

Amugy a pasitól nekem is hanynom kell... folyt köv...fél óra mulva

2014. jan. 13. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szuperkezdőknek teljesen jó a "Norbizás". Anyukámnak sem tudtam soha értelmesen elmagyarázni, hogy mit ehet és mennyit, aztán elkezdte a "Norbizást" és leadott 30 kilót, emiatt helyreállt a vérnyomása, nem fullad két lépés séta után... Majd ha jobban beleássa magát a dologba, akkor rájön, hogy az Update-es cuccost mivel lehet helyettesíteni, de egy 110 kilós kezdőt ne beszéljünk már le valamiről, ami alapvetően segít neki.
2014. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy írták, Téged elég rendesen átvertek.


1. norbis kaja ócska, simán egyél lowcarb módon (amúgy is ez a norbis fogyás alapja, és tényleg jó ötlet)


2. Flabelost felejtsd el, pénzkidobás. Helyette a mostani állapotodnak megfelelő intenzitású erősítés.. fekvőtámasz, guggolás, hasprés, hátizom erősítés.. ennyi kell. megint csak: fegyencedzés.


3. Kenyeret kiválthatod: zöldséggel. én ma kínai kelt legelek. Hát, kell hozzá zsíros szalonna, hogy kalória bevitelem is legyen, de így együtt jók nagyon. Mondjuk én fogyni sem akarok, de akkor is jó kaja. 3 órás edzéshez mondjuk most jólesne valami plussz (mondjuk még sonka, szalonna :D) de ez csak megszokás kérdése.. és hát válság van, na, basszus.


Olcsó hús (belsőség) és zöldségek, ezek azok amiknek értelmük van és hát nem annyira megterhelők mint a lazac vagy a csirkemell.


Mi a jó, mi a rossz ez nekem is tetszik. Szerinted egy élelmiszeripari műkenyér eleve lehet egyáltalán jó? Csak hogy kicsit norbinál tartsunk.


És írok majd ilyet edzéssel kapcsolatban is ha kell.. azért meg lehet találni mi az ami nem lehet túl rossz.. evésben is, edzésben is. Legalább egy arany középutat, aztán persze van hogy az egyéni igények attól valamennyire eltérnek.. ez természetes, de a lowcarb táplálkozás szójás ócska kenyrek NÉLKÜL és az erősítő edzés igazából mindenkinek alap. Kedvenc porttól és világnézettől függetlenül :)

2014. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdtem a norbi életmódváltást, amikor még nem volt ennyi termék. Másképp kell hozzáállni, figyelni kell a kódokra és a napi mozgás elengedhetetlen. 30 kilót adtam le ezzel, akartam is, és csak az eleje volt szenvedős, átváltani a megszokott ételekről. A ma kapható termékek valóban nem olcsók, de nem csak a Norbi termékekből áll az update program. Aki ki tudja fizetni, veheti, aki nem, az is meg tudja csinálni.
2014. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért flabizok egyenlőre mert nincs napi 30-40 percem kimenni futni biciklizni és egyebek... Még otthon csak csak de a gyerek mellett mikor fent van játszunk mikor alszik házimunkázok, vagy én is pihenek, este meg holt fáradtan elsétálok a terembe és rázatom magam 10 percig... Pont ennyire van erőm már este! A kenyeret mindenképp szertném elhagyni de egyenlőre nem megy! Korpás, rozsos lisztek mennyi szénhidrátot tartalmaznak? Foggalmam sincs hogy kell számolni...
2014. jan. 13. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:

"este meg holt fáradtan elsétálok a terembe és rázatom magam 10 percig... Pont ennyire van erőm már este! A kenyeret mindenképp szertném elhagyni de egyenlőre nem megy! Korpás, rozsos lisztek mennyi szénhidrátot tartalmaznak? Foggalmam sincs hogy kell számolni..."


Flabeloszhoz nem kell erő, és ennek megfelelően eredménye sincs.


Korpás, rozsos cuccok a legrosszabb ételek, a kenyeret (gabonákat) háborúkra, végszükség esetére sütötték éhenhalás ellen. Rossz ma a helyzet, tudom. De nem szabadna gabonákhoz nyúlni, amíg van bármi más.. mert nagyon nem jók. Vagy akkor már gluténmentesen, kukorica, rizs egy fél fokkal jobbak :)


Amint az étkezésedbe több zöldség de kevesebb keményítő (gabona) kerül több energiád lesz edzéshez is. :)

2014. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!