Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az RR add önmagad 3. a megfelelő?

Az RR add önmagad 3. a megfelelő?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és az elmúlt egy-két évben felszedtem úgy körülbelül 30 kiló pluszt. Eddig mindig vékony voltam, most sajnos ez megváltozott. El akarok kezdeni tenni ellene, de nem is tudom, hogyan. Most nem is az étkezés részére vagyok kíváncsi, mert van egy diéta amit követek és szerintem hasznos, hanem a tornára. Megvettem Rubint Réka Add önmagad 3 dvd-jét, és el akarom kezdeni csinálni, de felmerült bennem, hogy ez megfelelő-e ha fogyni szeretnék. Izom eddig is volt rajtam, ennél jobban izmosodni már nem szeretnék, csak a fölérakódott hájréteget eltűntetni. Ami legfőképpen érdekel a 30 perces felsőtest rész, a hátam elég széles, a vállam is, elég sok felesleg sikerült erre a részre + a karra, nem tudom, hogy ezzel a felsőtest résszel, csak még inkább növelném, vagy esetleg fogyni is tudnék hátból vagy például karból.Valaki aki ért esetleg a témához, nagyon megköszönném ha segítene! :)

2014. jan. 30. 01:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy hízol vagy fogysz, hogy izmosodsz-e az étkezés kérdése, nem edzésé.


Az edzés az csak izomstimulációt ad. Ez esetben vannak jobb edzések mint az RR videók.


De hát ez is valami.


De egy ilyen mozgástól nem fejlődik ám a mozgáskoordinációd, mozgáskészséged csak megmozgatod az izmaidat kicsit. Erősítő edzésből pedig vannak tényleg jobbak.

2014. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!