Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek ez az otthoni...

Szerintetek ez az otthoni mozgás megfelelő?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy otthon eddzek Norbi Kiképzés dvd-jére és utána Rubint Réka 20 perc önmagaért című dvdjéről a has részt megcsinálom. Ez hatásos lehet? Tapasztalat?


90kg N


2013. szept. 21. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hatásos, az edzés csak edzés - és akkor a fegyencedzéssel jobban járnál.


Étkezés a fő kérdés.

2013. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is megpróbálkoztam az otthon edzéssel, de 3-4 alkalom után feladtam. Ellenben, mikor bérletet vettem az edzőterembe, mindig eljártam (járok), mondván, akkor az ablakon dobnám ki a pénzt, ha nem mennék, amit pedig nem tehetek meg. Azóta rendszeresen járok edzőterembe, ahol az ottani emberek motiválnak, hogy ne hagyjam abba a felénél, illetve csináljak még többet, még jobban.


Ha megvan benned a tökéletes elszántság és a motiváció, akkor próbálkozhatsz otthon is, de tudni kell, hogy a torna DVD-k inkább az izomfejlesztésre mennek rá, míg az eredményes fogyáshoz inkább aerob-kardió mozgás szükséges, ami teljesen átmozgatja a testet és sok kalóriát éget.

2013. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fegyencedzést, nézz pilates gyakorlatokat és keress rá a köredzésre. Na, ha normális étrend mellett ezeket kevered, az nagyon is hatásos. Pl. beraksz valami jó zenét, bemelegítésnek helyben futsz 4-5 percet (90 kilóval mondjuk inkább ne...), fél percig guggolásokat végzel, fél percig fekvőtámaszt, fél percig hasprést, fél percig kitöréseket, fél percig lábemeléseket oldalra, stb, stb, összekombinálod a gyakorlatokat. Ha valami megy 1-2 percig, akkor csinálhatod addig is, lényeg, hogy ne ülj le a gyakorlatok között elmélkedni... Nem kell össze vissza ugrálni, de keverheted a különböző intenzitású gyakorlatokat.


Én van, hogy napi 30 percet csinálok így meg, van, hogy egy órát... Teljesen szórakoztató, berakom a kedvenc lemezem és simán eledzegetek rá, sokszor énekelek is közben XDDDD

2013. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az otthoni edzéshez nagyon nagy elszántság és kitartás kell. Valami mindig közbejön...
2013. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azok inkább erősítő gyakorlatok túl sokra nem mész velük. Inkább heti 3-4 aerob edzés (az erőltetett menetű séta is az) 40-50 percen keresztül ami fent tartja a pulzusod 130-140 környékén
2013. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 2 hónap alatt 10 kilót fogytam,pedig csak naponta megcsináltam 20 perc Rubint Rékát és 6 után nem ettem.Ha kitartó vagy,akkor menni fog.Tényleg hatásos. :) Még Les Mills videókat tudom neked ajánlani.Pár fent van youtube-on,csak nem magyarul.Hajrá! :))
2013. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval Fegyencedzés, Jóga.. Bodyrock TV, esetleg ilyen rubint réka féle átmozgatás. Jók ezek, de táplálkozás a lényeg.
2013. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!