Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szobabiciklizem, az használ...

Ha szobabiciklizem, az használ megfelelő táplálkozás mellett?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nincs szobabiciklim, de akkor vennék.

Enni csirkehúst ennék salátával, kalóriaszámolással.


Mennyit kellene tekernem naponta?


160/77/N


2014. jan. 13. 10:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam hogy egy nő szobabicóval fogyott pár hónap alatt 20kilót. Meg persze odafigyelt az evésre.
2014. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem használt. Napi 50-60 percig el kellene jutni, de kevesebbel kezdj, hogy hozzászokj. A sovány hús és zöldség diéta is jó szerintem, de én azért ettem egy kevés teljes kiőrlésű kenyeret, tengeri halat, meg néha gyümölcsöt is, édesség helyett.
2014. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
gyümölcsöt mindenképp, mert ha nem eszem, beáll az emésztésem :/ tk kenyeret néha, mert nagyon száraz nekem :(
2014. jan. 13. 10:39
 4/27 anonim ***** válasza:
5%

Tk kenyér nem jó, szobabicikli nagyon drága ahhoz képest, hogy kevés értelme van.


Biciklivel csak a lábadat mozgatod meg, erre jók a guggolás és kitörés gyakorlatok is, értelmetlen külön költeni rá. :)

2014. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem a guggolás nem vált be. Egy idő után nagyon elkezdett tőle fájni és pattogni a térdem, úgyhogy azt soha többet!
2014. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szabályosan végzett guggolástól?
2014. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Minden (igazi..) edzés komoly dolog.

Tehát nem az a kategória, hogy felpattanok a szobabicóra és tekerek 1 órát, vagy elmegyek kocogni egyet.


Mint igazi edzés a guggolásnak is vannak szabályai. Megfelelő pozícióban kell tartani az ízületeket (a testet) a gyakorlás során, ügyelni kell rá mennyire hajlítjuk be a térdeket..


Mennyi ismétlést végzünk, esetleg mekkora súllyal. Mennyi edzésnapot és mennyi pihenőnapot tartunk.


És végül: semmilyen edzés mellé nem tesznek jót a teljes kiőrlésű gabonák, mivel a lektinek ízületi gyulladásokat okoznak. Erre még szabályos és megfelelő edzés mellett sincsen szüksége senkinek sem :)

2014. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
most olvastam és láttam videót a taebo-ról... csináljam inkább azt? Ahhoz nem kéne úgymond semmit vennem...
2014. jan. 13. 11:06
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Mozgás az is.. Én személy szerint nem látom olyan sok értelmét.


A Taebo (én is próbáltam, szóval azon túl hogy jópofa) csak egy ugribugri. Úgy csinál mintha thai boxra jellemző harctechnikákat imitálna. A lábnak elég intenzív terhelést tud adni, ami jó, nekem tetszett. Meg én nagyon profi edzővel taebóztam, és utána volt még igen korrekt erősítés és nyújtás, ez már nem a taebo érdeme hanem az edzőé.


Szerintem taebozz ha ez tetszik, mellette pedig tarts hasizom, hátizom és felsőtest erősítős napokat. Így eléggé változatos edzésed lesz, és azt gondolom hogy még jó is lenne.

2014. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
6. Edzőm nem volt hozzá, de pont a problémák miatt utánanéztem és szerintem szabályos volt. Lehet, hogy alapból gyenge a térdizületem. Még azt sem mondhatom, hogy a nagy súly miatt lehetett, mert azért annyira elhízva sem voltam. Nem tudom.
2014. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!