Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ez szerintetek normális vagy...

Ez szerintetek normális vagy jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval én egy kövér tini srác vagyok és leszeretnék fogyni de félek közösségbe menni pl : Kondi Terem . Mert félek hogy kinevetnek az emberek és amúgy attól félek hogyha nem eszek annyit meg edzek akkor mindig ideges vagyok és akkor nem jól/sokat tudok tanulni ez az én dillemám . Szóval azt szereteném kérdezni hogy szerintetek ciki lenne kondi terembe menni vagy esetleg hogy tanuljak emelett? Köszi előre csak normális kommenteket kérek.

2014. febr. 9. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Ha csak kidolgozott izomzatú, karcsú emberek járhatnának oda, alig lenne kuncsaftjuk.
2014. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki a konditermet. Persze olcsóbban is megúszhatod valamilyen "a láb mindig kéznél van"-szerű egyéb mozgással. Egyébként ebben a korban a hormonális kiegyensúlyozatlanság gyakran jár súlygyarapodással, ami viszont 3-5 éven belül még az ellenkezőjébe is átcsaphat.
2014. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ne legyél éhes. Almával is jól lehet lakni vagy diétás kenyérrel. :D Vagy minek hívják ja tudom is: teljes kiőrlésű kenyér.
2014. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos, azért is találták ki az edzőtermeket, hogy segítsenek vele a mozgásszegény életet élő, kövér embereken. Miért kéne szégyenkezni? Vagy ki előtt kéne szégyenkezni? Ha én lemegyek edzeni, nem nézem ki eddz mellettem, nem ismerkedni mész oda. Ha van rá lehetőséged, kérhetsz szakembertől segítséget, aki megmondja hogyan eddz, mit egyél stb.
2014. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 brigi0202 válasza:

Meg tudlak érteni

De nem kell szégyenkezni, otthon is mozoghatsz,

ha nem szeretnél egyeltalán nyilvánosan mások előtt mozogni, akkor vehetsz otthonra egy futópadot( ha nem akarsz lemenni futni) vagy tudomisén valamilyen gépet, amin tudsz mozogni. és ha inkább a friss levegőn akarsz mozogni akkor lemehetsz este is, ha sötét van, akkor nem látnak, ha úgy kényelmesebb :) és azelőtt van időd tanulni is..nem kell 'diétázni'

egyél rendszeresen, napi 3x vagy többször, e akkor csak kicsit. na meg igyál sokat :)

és ha otthon mozogsz, akkor a szünetekben még tanulhatsz is... egyébként igen, ebben a korban ez előfordul, annyira nem kínos :D de persze jobb ellene tenni

én pl ha olyan az arcom vagy más engem zavaró dolog akkor arra gondolok hogy Istenem, tini vagyok, mások is voltak, tudják milyen.. meg amúgy is nem kell teljesen tökéletesnek kinézni. szerintem a "testesebb" fiúk humorosabbak, talán kedvesebbek is :D /eddigi tapasztalataim szerint, de biztos vannak kivételek/

remélem segítettem :)

L

2014. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi jól esik hogy egy lány is tud erről beszélni a sulinkba a lányok lenézőek a kövérekkel sajna pedig egyáltalán nem vagyok bunkó és nem egoból mondom. De sajna a sulinkba sok a tinip*csa aki csak a tököm öltözködésre ad meg a márkás cuccba járó fiúkra. De köszi amúgy van itthon egy ilyen csak nem igazán tudok rajta megizzadni :)
2014. febr. 12. 08:12
 7/10 brigi0202 válasza:

Na az olyan p*csákat rühellem :D

hozzánk is csak ilyenek járnak, és ha valakin van egy kis plusz kiló akkor már rögtön fújj

és véleményem szerint tényleg kedvesebbek az olyan fiúk mint te.. mert akinek kockás hasa van(lehet fura, nekem személy szerint nem tetszik) annak nagyobb az önbizalma és eléggé elszáll magától

nem értem mi tetszik abban a lányoknak ha valakinek full kockás a hasa, ráncolja a kiszedett szemöldökét, a fejét alig érinti a fullcap, és egy tajparaszt..

aki egy picit teltebb valószínűleg nincs elszállva magától, de általában kitűnik a személyiségével

és szerintem szerethetőbbek is, van "mihez" odabújni, és nem olyan mintha egy csontvázat ölelgetnél :)

szóóóval nem tudom hogy mennyi rajtad a plusz kiló, de ha annyira nem túl sok, akkor csak annyit adj le,ahogy jól érzed magad, de ne akarj ( szerintem) túlságosan lefogyni!

egy kicsi maradhat rajtad, hidd el, csak a tinip*csák szeretik a kockás hasat.. ha van rajtad izom, és látszik is, az persze jó :D

aki meg normális annak tetszik a (szerintem) normális alkatú fiú is.. ezalatt azt értem hogy nem baj neki ha van rajtad 1-2 plusz kiló. de ez fordítva is így van, tehát a lányok is utálják, hogy a pasiknak csak a laposhas-nagymell-nagysegg jön be

és ha a futópadon csak sétálsz napi 1 órát, az is sokat segít :)

2014. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 brigi0202 válasza:
Bocs hogy ilyen sokat írtam
2014. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A fogyókura 60-70%-ban az étrenden mulik

A tobbi az mozgás életmód

Attol ha fel orat edzoteremben vagy es utanna jol begyrosozol attol nem fogsz fogyni

Ezert kell jol elhatarozni magad es szenhidrat szegeny dieta szerint taplalkozni

Persze fontos a mozgás és a szauna is sokat jelent!

Meg ha ezzel a brigivel osszejonne valami a szex is nagyon jo fogyokura

2014. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dehogy ciki, nem hinném, hogy kinevetnek, sőt! Azt gondolják majd, de jó, eljött és kondizik, ez igen! Látják benned az akaratot, és majd a kitartást. Büszke lehetsz magadra!!! Csak így tovább! :) Nagyon jó ötlet!
2014. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!