Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 14/L vagyok folyamatosan...

14/L vagyok folyamatosan jönnek rám a kilók nem tudom őket leadni mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A biológiát nem lehet becsapni. Abban a korban vagy, amikor a tested felkészül a majdani anyaságra és elkezd zsírt raktározni. Egészséges kamaszlány úgy egészséges, ha gömbölyded, de figyelj oda, hogy mit és mennyit eszel. Fogyókúrázni nem érdemes, mert hiánybetegségek alakulhatnak ki. Fejlődésben vagy, fogadd el a testedet olyannak, amilyen. Ölellek.
2014. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magaság ?suly?kép?
2014. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Csak figyelj oda hogy mit eszel, este 6-7 körül meg már ne egyél semmi kalóriadúsat (édességet, süteményt, körömpörköltet) stb, és próbálj meg többet mozogni, kezdj el pl futni... a lényeg hogy ne az legyen h csak tornaórán mozogsz aztán meg egész héten semmi..

Ha nem szoktál reggelizni, akkor ideje elkezdeni, sokaknak nehéz akik nincsenek hozzászokva, de nem véletlenül mondják h a legfontosabb étkezés..

2014. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó... Mennyi vagy, hogyan táplálkozol?
2014. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Mennyi BMI?A BMI kiszámításának módja: testtömeg(kg) / testmagasság(m) négyzete.

Egyébként a fogyókúra szerintem már idejétmúlt módszer,meg kellemetlen is.Életmód váltás szükséges,ami összetett dolog.

2014. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szia! Először is te most vagy a pubertás korba az általad megadott életkorod alapján. Nem kell aggódni, ez egy természetes folyamat. De ha kerülöd a nagyon zsíros és nehéz ételeket, az olajos magvakat, akkor nem lehet nagyobb probléma.

Az olajos magvak kerülését a pattanások végett ajánlom neked, így valószínű, hogy kevesebb pattanásod lesz majd.

Mozogj sokat, élj egészségesen, de semmiképpen se sanyargasd magad.

2014. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sportolj és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány csirke húst.
2014. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha sütit eszel, egyél diabetikus sütit, vagy ha iszol üditőt, csak cukormenteset.
2014. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát ha már az ivásról van szó, akkor mindenképpen csak ásványvizet. Én is kb ennyi idős lehettem, amikor átszoktam rá, előtte mindenféle édesített löttyöt ittam, de ha megszokod utána már természetes lesz...

A diétás üdítők lehet hogy 0 kalóriát tartalmaznak, de amit a cukor helyettesítésére használnak százszor károsabb mint a cukor... pedig a cukorról se lehet vmi sok jót elmodnani.

2014. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kéne egy magasság/suly adat.

de elmondható,hogy sportolj,és este 7 után nen egyél.és figyelej arra,hogy mit eszel,ne nassolj,és renszeresen egyél ne össze vissza,és ne is fogyózz,mert azzal sehová sem jutsz.

2014. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!