Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158cm és 65kg vagyok de...

158cm és 65kg vagyok de szerintem nem látszik rajtam de mégis azt mondogatják nekem hogy folyamatosan hizok, meg barátaim is kérdezik hogy nem e kénne egy picit mozognom. de én nem látom magamon a hizást. miért van ez?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy izmos?? Tudom, hogy mindig ezt mondják de az izom többet nyom ezért mutathat többet a mérleg. És picit vastagabbnak is tűnhetsz tőle, és ezért látják úgy mások mintha híztál volna...

Vagy tényleg híztál egy kicsit. Bár szerintem nem kell sokat fogynod, inkább csak formásodnod, de ha így érzed jól magad akkor ne foglalkozz a többiekkel.

2014. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát de izmos vagyok meg erös a csontozatom is... de még is mondogatják hogy egyre kövérebb vagyok..
2014. jún. 30. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt látvány alapján lehet eldönteni, mert mint előbb is írták, lehetsz izmos is. Vagy lehet van rajtad kevés zsír és sok izom, de mivel a zsír van felül, így a több izom miatt nagyobbnak látszol.
2014. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és akkor most mit csináljak hogy ne tünjek nagyobbnak?
2014. jún. 30. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok és 51 kg. van rajtam izom meg zsír is. szóval nem tudom, hogy te milyen lehetsz. az a 65 kg az mind izom?
2014. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

163/70-nel egy mai tini szemében szerintem bálna lennék :) Rengeteg hájam van, főleg, hogy szinte mind a hasamon (ez 66 kilóval is így volt). Úgyhogy hacsak nem vagy igen izmos, látszania kell rajtad. Azzal együtt, hogy sokat számít, hogy milyen alkatú az ember.

De mivel nem látunk, úgyse tudjuk megmondani, hogy mi a helyzet. Mérhetsz testzsírt, az már informatívabb, ha ránézésre nem tudod megmondani, hogy ami rajtad van, az izom vagy háj...

2014. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!