Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 3 honap alatt -10-15kg-ot...

3 honap alatt -10-15kg-ot lehetseges fogyni?

Figyelt kérdés

16 eves elmultam, 170cm vagyok es 76kg...mar nagyon megszeretnek szabadulni minimum 10kg-tol:(

Azert szeretnem most elkezdeni mert ha varok az "uj evi fogadasig" akkor ugyanaz lesz megint mint eddig..csak hizok...van otletetek hogy mivel tudnam beinditani a fogyast,zsiregetest? Februartol mar mindenkeppen csak az alakomat szeretnem formalni!:) otletek?:)



2014. nov. 6. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Súlyzós edzés, szálkásító étrend. Ez a tutti recept.

Ezt eredményezi.

[link]

2014. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónap nagyon kevés az egészséges fogyáshoz, nincs ideje alkalmazkodni a testednek, és itt nem csak a bőrödre gondolok
2014. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt te nem fogsz ennyi lefogyni, felejtsd el.

Mozogj, tornázz rendszeresen, a neten vannak fent tornavideók, tornagyakorlatok, amikkel együtt tudsz tornázni, menj kocogni, lépcsőzz, hullahopp karikázz, végezz felüléseket, kitöréseket, guggolásokat, súllyal és anélkül, végezz aerob mozgásokat...stb.

Étkezz egészségesen, mellőzd az édességeket, a cukros üdítőket, a gyorséttermi kajákat, egyél este kevesebb szénhidrátot.


Sok sikert! :)

2014. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tibike1205 válasza:

menj minden reggel futni 1-2 km-t

és egyél sok zöldséget,halat a zsíros dolgok helyet

2014. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
súly edzés meg kevés szénhidrát pl kenyér. 3 hónap alatt 10 szerintem simán le tud menni
2014. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem 3 hónap alatt egészségesen - nem sok mozgással - nem lehet lefogyni 10 kilót.

Kemoterápia mellékhatásaként is nehéz lenne ezt elérni ennyi idő alatt.

2018. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!