Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírból fogyni lehetséges...

Zsírból fogyni lehetséges mert izmom már van elég a szalonnák alatt?

Figyelt kérdés
Régen elég sokat mozogtam és volt időm rendesen kialakítani az izomcsoportjaimat és azokkal meg is vagyok elégedve. Az egyetlen problémám hogy most hogy nem igazán mozgok már, rátelepedtek kisebb-nagyobb szalonnarétegek és az volna a kérésem ki mire esküszik a zsírból való fogyásra amit a leghatékonyabbnak tart. Előre is köszönöm az őszinte válaszokat.

2014. nov. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Normál étkezés és mozgás, hosszútávon hatásos.
2014. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2naponta eljárni intervallumozni. Katabolizmus állapotot elkerüröd, szóval az izmod megmarad. Intervallum 40 perc kb. Étkezésre figyelni. Én már a 23. kilónál járok ezzel a mozgásformával. Bár én az étkezésre nem figyelek.
2014. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diéta és aerob mozgás.
2014. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm azt hiszem az egészséges és kevésbé hizlaló kajákat fogom választani és kipróbálom az intervallum edzést. Eléggé szimpatikus :D Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a tanácsot :D
2014. nov. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!