Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan fogytál le? Miket,...

Hogyan fogytál le? Miket, mennyit ettél és mikor? Minden nap tornáztál? Mennyi idő alatt ment le? Olyan válaszolók írjanak akik több kilótól szabadultak meg. Életkort és nemet is kérnék.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

32/f, 19 kg.


12 órás műszak könnyű fizikai munkában, és nem volt időm enni. Hajnalban egy csokis csiga, este egy szendvics. Úgy havi 2 kg-t dobtam le.

2015. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

20L és eddig 28 kg még 20 hátra van


Hát eddig reggelire ha volt időm akkor gyümölcsöt ettem (2 kiwi/1 alma/1 narancs ) tízóraizni sosem szoktam egyszerűen nincs és fogyókúra előtt sem volt rá igényem. Ebédelni csirkét/pulykát/halat(tengeri) szoktam olaj nélkül kisütöm és a különböző fűszerezéssel teszem változatossá ezt mindig valamilyen zöldséggel, salátával eszem. Uzsonnázni valamilyen édességet szoktam mert nagyon édesszájú vagyok , ez általában egy bögrés süti (zabliszt, édesítőszer, zsírszegény cukrozatlan kakaópor és banán van benne), ami kb 150 cal és nagyon lakatós. Vacsorára vagy egy rántottát eszek vagy szénhidrátcsökkentett kenyérből csinálok szendvicset. Eddig heti 3x tornáztam dvdre és 2x elliptikus tréneren, most pedig 2 hete csinálom az insanity-t. Hát azt nem tudnám megmondani, hogy mennyi idő alatt ment le mert tavaly márciusban kezdtem aztán egy időre családi okok miatt abbahagytam akkor visszaszedtem egy pár kilót és szeptemberben újrakezdtem azóta pedig szépen haladok :)

2015. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

21f 25kg még 5kg van hátra, heti 4 biciklizés 60-80 perc +3 konditerem edzés, 5 hónap alatt ment le.

reggel 3 tojás+tk kenyér+ zöldséggel kezdek, aztán 2x hus/hal+barna rizs+zöldség, vacsorára pedig, zöldség+csirke/tonhal. Kb 3,5 óránként ettem, minden evéshez ittam egy csésze zöldteát.

2015. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

20 évesen 101 kiló voltam.

A kajáról nem tudok lemondani,ezért edzeni kezdtem.

Másfél év alatt lement 30 kiló.

Napi egy óra edzés,minden reggel,pihenő vasárnap.

Azóta is így élek,nem híztam vissza.

Ja és szedtem szűztea kapszulát.

2015. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3-4x ettem naponta, két főétkezés volt, tehát reggelire kiadósat ettem, rántottát/virslit ilyesmit, vacsorára vagy késői ebédre rendes kaját, ami volt otthon, persze a nagyon hizlaló dolgokat, tésztát ilyesmit hanyagoltam, főleg hús volt és köret /rizs, krumpli, zöldség/, rendes adagot eszem, de ha valami hizlalóbb van, akkor kevesebbet. Hétvégén volt, hogy később keltem akkor ebéddel kezdtem és volt még vacsora. Ezek közt ettem még délután mondjuk joghurtot, müzliszeletet, gyümölcsöt, stb. Most ugyanígy eszem, csak eggyel több étkezés van. Este ha éhes vagyok még eszem valamit, mondjuk gyümölcsöt (tudom, h nem ajánlják estére de nekem semmi bajom nem volt tőle).

Tornázás gyanánt szobabiciklizem, mostnában minden nap, de ha suliba járok akkor hetente 3-4x.

Június elején kezdtem, és most lett meg 30 kg.

20/L

2015. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
30%

14/L 55kg


Igaz ez egy drága mulatság de ha van pénzed és csálék a fogaid rakass fel fogszabályzót nekem felrakták mert kellett 2 hétig alig birtam bármit is enni mert annyira fájt. és így adtam le több kilót is

2015. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fogyásotokhoz!Én nemrég kezdtem és eléggé nehezen akar lemenni rólam,pedig sok van rajtam.Az elején lement 3 hét alatt 6kg aztán visszajött 2kg és egy hete nem mozdul a mérleg mutatója.Pedig naponta tornázom és kevesebbet eszem mint régebben.Estére nem eszem csak salátát,vagy párolt zöldséget hússal.Ezért kérdeztem ,kinek hogy sikerült,hátha adtok valami jó ötletet.
2015. jan. 29. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
A tükör a barátod,nem a mérleg!Ne méricskéld magad,max kéthetente!És igyál napi 3 liter vizet!
2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
15%
Nem tud hattod hogy le fogysz e vagy örökre ilyen leszel a diéta az semmit se ér sőtt tönkre teszed a szervezetedet. Nem azt mondom egyél zsiros ételeket azok is kellenek.Csak ne ilyen szar Norbi update meg ilyen műanyag ételt egyél helyete VALÓDI gyömölcsött + hal (fontos a fehérje ) napi 12 kör futás a ház körül. Ha megy a 12 kör futás/kocogás megálás nélkül addigra már le vagy fogyva ha nem akkor genetikailag vagy teltebb ez ellen nem lehet semmit se csinálni.
2015. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem 20 kg ment le és 14 éves vagyok, 1 év alatt ballagásra pazar jól fogok kinézni. 86-66ra
2015. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!